cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY M20

(Topic created on: 11-29-2022 11:43 AM)
40 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

Merhaba benim telefonum la ilgili bar kaç soru sormak istiyorum m20 cihazım 2020 yılı mayıs ayında almıştım yaklaşık 3 yıl olmuştur ve nu cihaz kulanişlimi onu sormak istiyorum şöyle aslında iyi bir cihaz her şeyinizi karşılar fakt kamerası iyi değil ondan sonra ekran da peki iti değil ama işte eder en iyi yönü bataryası ve bu cihazı yakalasın 400 kere şarj etmişim dır buromuzdan dolayı yinede iyi şarkı fakat eskiye göre daha cabuk bitiyor bazen açik şarja taktığmda hizli sarj algılanıyor yada kablo şarj oluyor yanı sarj hatası veriyor bilmiyorum bataryadan mi şarj şirketinden mi artik anlamış değilim sarj şirketini de bant vurulmuşum toz girmesin sarj soketi iyi gözüküyor sorun neden katlanabil bilmiyirum cevabınız bekliyorum 

15 Comments
OMERFTUT
Active Level 4
Galaxy M
5s eski cihaz eskiden dhaa uzundu calisma sureleri ozellik islemci gucu artikca omru kısalıyor
0 Likes
Galaxy M
Ayn
0 Likes
Galaxy M
Ayn iphone sağlam cihaz
yusufision
Active Level 7
Galaxy M
3 yıldır bataryayı değişmediysen ömrü tükenmiştir hatta son demlerini veriyordur. 250tl gözden çıkarıp yeni batarya taktır
0 Likes
Galaxy M
Doğru ama bataryada sorun gözükmüyor mutlanırsan da köktürk etim iyi diyor
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba AKINCI_ADEM_SM_205F,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes