cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 Süper Hızlı Şarj Sorunu

(Topic created on: 01-29-2022 11:44 PM)
353 Views
Baltakhand
Beginner Level 3
Options
Galaxy M

Samsung Galaxy M51 Cihazımda Orjinal süper hızlı şarj aletim olmasına rağmen son günlerde ya hiç tepki vermeme ya da kablo şarjı sorunuyla karşılaşıyorum. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Baltakhand,

Farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile tekrar deneyiniz. Bu işleme rağmen sorun çözülmez ise cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
samet_snr
Active Level 4
Galaxy M
Geçen ay bende de bir sorun oluştu şarj yeri ve adaptörü konusunda servise gönderdim yapıldı.
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Baltakhand,

Farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile tekrar deneyiniz. Bu işleme rağmen sorun çözülmez ise cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes