cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 Şarj sorunu

(Topic created on: 02-04-2021 10:26 AM)
897 Views
DeliPoyraz
Active Level 3
Options
Galaxy M

Arkadaşlar cihazı alali daha 3 gün oldu ama şarjı 1 günü ancak çıkarıyor. Oyun sadece okey oynarım. Arka planda uygulama açık kalmaz ama gerçekten çok can sıkıcı bir durum ne yapmam lazim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba DeliPoyraz,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
12 Comments
A21sss
Active Level 10
Galaxy M
batarya alışması biraz surer o yuzden hizli biter sarj cihazın asiri ısınması pili çabuk bitirir biraz soğuk ortamda kalınca 1 gun 22 23 saat gibi yükselişler olur örneğin akşam taktınız sarj 100 oldu hiç dokunmadıniz uyudunuz uyumadan önce 22 saat 16 dakika yazıyordu sabah bu 22 saat 50 dakika olacak yani sıcağın pile soğuktan daha fazla zarari var 20 derece bir sicaklik telefonu yormuyor 30 kadar 35 ten sonra asiri sarj harcar sicakliktan ama şuan için telefonun da sorun yok 15 gün sonra daha iyi gider sarj 2 3 ay sonra daha iyi olur bunu sorun yapmanıza gerek yok cihaz yeni alışma doneminde
DeliPoyraz
Active Level 3
Galaxy M
Umarım dediğiniz gibi olur hocam.Aslinda dediğiniz mantıklı gibi geldi çünkü ben 3.köprüde güvenlik olarak çalışıyorum ve güneş tam benim kulubeme vuruyor.Acaba ondan mi diye düşünmeye başladım bakalım dediğiniz gibi pile zaman vermek lazım ileride göreceğiz.Sagolun
A21sss
Active Level 10
Galaxy M
3 köprü ise güvenlik iseniz normal kulube sıcaklığı cami ceker size en güzel önerim 39 40 arasi cpu sıcaklığı olsun 35 derce batarya bunun için play storede yada sizde zaten sicaklik ölçme aleti var :) onla olcersiniz 29 30 34 38 40 bunlar normal dereceler ama telefon 20 derecede sarj tam olmuş şekilde bırakın değerleri yükseldiğini siz göreceksiniz
A21sss
Active Level 10
Galaxy M
40 cpu 35 batarya sıcaklığı hemen sicak ortamdan kaçının ve dinlenmeye bırakın tefonu yaz aylarında zarar vermesin somdiden ısıya maruz bırakmayın genelde oyun oynarken bu sıcaklığı goreceksiniz baktınız sicaklik yüksek mobil veriyi kapatın ekran ışığını sonuna kadar kisin beklesin
DeliPoyraz
Active Level 3
Galaxy M
Hocam eyvallah önerilerin için teşekkür ederim
eaglevision
Active Level 7
Galaxy M
Çok enteresan. Ben oyun oynamam, sosyal medyam yok ve nadiren video izliyorum. Dışarda sürekli buds ve watch bağlı müzik dinliyorum. O da toplasan 3 saat filan. 2 günü çok rahat çıkarıyorum. 3ü bulduğu zaman da oluyor. Optimize güç tasarrufu açık oluyo sürekli..
DeliPoyraz
Active Level 3
Galaxy M
Vallahi üstadım bende oyun yok sosyal medyayı kullanmam işim gereği bolca WhatsApp ve telefon görüşmesi yaparım toplasan günde 3 yada 4 saat bunlar tutar.Ama yinede niye böyle anlamadım. Mesela dün gece yattığımda şarj 85 di hersey kapali sabah kalktım 78 olmuş anlamadım gitti
eaglevision
Active Level 7
Galaxy M
Arka planda çalışan bir uygulama mı var acaba şarjı sömüren. Ben sabah kalktığımda %1 anca azalıyor.
eaglevision
Active Level 7
Galaxy M
Googleın gereksiz bütün uygulamalarını devre dışı bıraktım kitaplık film müzik vs..