cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31s jakında hişirti sorunu var kronik sorunlu değişim istiyorum

(Topic created on: 01-28-2022 09:30 PM)
101 Views
yıldır
Active Level 3
Options
Galaxy M

M31 s telefonum var . Kronik sorunlu her m31s kullanıcısına bu sorun var. Jak girişinde hişirti var her kulaklığı denedim ama hepsinde aynı format attım yine aynı.  Bu telefon kronik sorunlu herkeste var bu sorun değişim istemekteyim.  Bu telefonu alacaklar uzak durun . Değişim istiyorum

50 Comments
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy M
Yeni farkettimde burada aynı gönderiyi sürekli açmanız birşey değiştirmez müşteri hizmetleri ile ve satın aldığınız yer ile görüşmeniz lazım burada ancak kötü tepki alıp amacınıza ulaşamazsınız.
yıldır
Active Level 3
Galaxy M
Bende tepki çekmek istemedim aslında ama demekki tepki çekiyorum müşteri hizmetlerinin ulaşmasını istemiştim sadece
0 Likes
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy M
O kadar para verip kronik sorunlu cihazla karşılaşmak nedir iyi bilirim sana tavsiyem biraz maddi yönden durumunuz iyi ise tüketici mahkeme heyetine başvurun belki hakkınızı alabilirsiniz.
0 Likes
Galaxy M
Kesinlikle katılıyorum. Sürekli aynı konuyu açıp bir yere ulaşamaz kimse burada.
0 Likes
yıldır
Active Level 3
Galaxy M
Rahatsız olduysanız özür dilerim ama sorunumun çözülmesini istiyorum samsung yetkilerinden bunun için yani
0 Likes
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy M
Yok önemli değil ne çektiğini yaşadığım için biliyorum ama ben hakkımı alamadım tek çare tüketici hakem heyetine başvuru yapmak bazı kişiler geç dahi olsa hakkını alabiliyor.
0 Likes
yıldır
Active Level 3
Galaxy M
Görüştüm ama olumlu cevap alamadım kronik sorunlu bir cihaz ama ilgilenen yok bende tüm platformlarda paylaştim
0 Likes
Galaxy M
Burda değişim yapan olmaz yanlış yerde istiyon
0 Likes
yıldır
Active Level 3
Galaxy M
Görüştüm müşteri hizmetleriyle oyaliyorlar
0 Likes
Solution
KonuGalaxy
Active Level 7
Galaxy M
Servise gidip değişim istediğini telefonu yollayıp söylersin. Buradan değişim yapmazlar veya onaylamazlar bu gibi işleri servis yapıyor giderek görüşebilirsin. Değişime uygunsa değişiyorlar yoksa sana bilgi verirler @yıldır
0 Likes