cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31s jakında hişirti sorunu var kronik sorunlu değişim istiyorum

(Topic created on: 01-28-2022 06:49 PM)
628 Views
yıldır
Active Level 3
Options
Galaxy M

M31 s telefonum var . Kronik sorunlu her m31s kullanıcısına bu sorun var. Jak girişinde hişirti var her kulaklığı denedim ama hepsinde aynı format attım yine aynı.  Bu telefon kronik sorunlu herkeste var bu sorun değişim istemekteyim.  Bu telefonu alacaklar uzak durun . Değişim istiyorum

Resolved!
50 Comments
yıldır
Active Level 3
Galaxy M
M31s kronik sorun var
0 Likes
yıldır
Active Level 3
Galaxy M

Samsung ilgilenmiyor başından atıyor 

0 Likes
Galaxy M
Sürekli aynı konuyu açarak bir yere ulaşamazsınız.
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy M

Önceki gönderine henüz ynıt verilmemiş. Burası forum, hızlı yanıt almak istiyosan chat ile ya da çağrı merkezi ile görüşmen lazım.

Galaxy M
Katılıyorum kardeşim.
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba yıldır,

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

yıldır
Active Level 3
Galaxy M

M31s kronik sorunlu jak girişinde sorun var değişim kaydı oluşmasını istiyorum artık sonuç çıksın gelir geçer cevaplar veriliyor teknik servis tarafından mağdur edildim . Sorunumun çözülmesini istiyorum zaten kronik sorunmuş sıfırlama falan yaptım olmuyor değişim istiyorum 

yıldır
Active Level 3
Galaxy M
Asla bu markayı tercih etmeyin bu model kronik sorunlu samsung ilgilenmiyor siz olun bu markayı almayın 
yıldır
Active Level 3
Galaxy M

Samsung değiştirmiyor ücret iadesine vermiyor nr yaparsan yap diyor siz olun bu modeli yada bu markayı tercih etmeyin mağdur edildim 

UmutKY
Beginner Level 2
Galaxy M
M serisinde şikayeti çok duydum o yüzden a serisi aldım o fiyatlara yakın, tercih edebilirsin a72 var bende hiçbir sıkıtısı yok