cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M11, Android 12 #26

(Topic created on: 06-18-2022 11:11 AM)
369 Views
ÖmerA32
Expert Level 5
Options
Galaxy M

image

M115FXXU3CVF5/M115FOJM3CVF5/M115FXXU3CVF5 kodları ile dün 26. Android 12 testini aldı. Güncelmiyiz de tarih 6 Temmuz - 10 Eylül oldu, ve bazı cihazlar için olan zaman aralığı ne yazık ki uzadı.

image

Galaxy A11 modeli ise A115FXXU2CVF4/A115FOJM2CVF4/A115FXXU2CVF4 kodları ile en son 19. Android 12 testini almıştı.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
İnşallah stabil olur , özellik eklemeler diyelim ne ekleyebilir ki android 12 de çok yenilik yoktu ,performansı için olabilir diye düşünüyorum 🙂
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
İnşallah, bilemiyorum yaa belki 12 ile gelen şeyler olmayabilir, atıyorum filigran mesela, yada belki game tools eklerler Labs için falan, yaa keşke goodlock desteği ekleseler 😆 onun gibi şeyler olabilir yanii, ya sanki normal One UI yapıyorlar varya öyle bi zaman aralığı vermişler testler martta başladı temmuza gireceğiz yani 😂🥲
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
M serisinde fligran yok mu😳
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Knk Samsung kafasına göre veriyor olan model vardır herhalde bilmiyorum, bende yok 🥲
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Valla tab a, tab s, galaxy a serilerinde var fligran ama sizde olmaması üzdü 😕
Yaw cidden haksızlık yapıyorlar ama..
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Knk dediğim gibi her modele vermiyorlar kafalarına göre A03S de falan var iken A11 de yok diye biliyorum mesela 🥲
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Samsung adaletsiz davranıyor.. 😕
Galaxy M
A11 dede yok kamerada filigran
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
İnşallah bahsetitğin özellikler cihazına gelir ,En uzun test olucak bu gidişle 😂😂
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Teşekkür ederim, inşallah yakışıklı 😍 😆 bakalım ne zaman son bulacak 😆 😀