cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung M51 Android 12 güncellemesi sonrası sim kart çalışmıyor..

(Topic created on: 06-18-2022 12:40 PM)
478 Views
AhmetYelegen
Active Level 1
Options
Galaxy M

Samsung 16.06.2022 tarihinde akşam gelen güncellemeyi kurduktan sonra yani M51 Android 12 güncellemesi sonrası sim kart pini soruyor ama hiç bir şekilde sinyal gelmiyor. Yani telefon arama ve mobil veri dışı kaldı. 444'lü numarasını aradım bana yedek alıp fabrika ayarlarına dönmemi söylediler. Öyle yaptım yine düzelmedi. Aksi gibi bu sefer geri yüklemeyi tamamlayamadı sabaha kadar. M51 android 12 güncellemesi sonrası telefondan kaynaklı sorun yüzünden şimden gücümden verilerimden mahrum kaldım. İşin kötüsü düzelip düzelmeyeceği de meçhul. Servise gönderin dediler en son müşteri hizmetlerinden bakalım kaç ayda gelecek. Yapacağınız işi düzgü yapsanız olmuyor değil mi satarken herşey güzel ama sizden kaynaklı hata oldumu müşteri mağdur rezil sürünsün... Yazık samsunga.

5 Comments
Tanercelık
Active Level 7
Galaxy M
Reis çıkart diğer slota tak simi dene bi
0 Likes
AhmetYelegen
Active Level 1
Galaxy M

Üstad denedim olmadı. Sim kart girişte pini soruyor giriyorum sim 1 e de taksam sim 2 ye de taksam sim kart okumuyor. Başka telefonda çalışıyor sim kart zaten. Bu cihazda çalışmıyor. 

0 Likes
Tanercelık
Active Level 7
Galaxy M
Telefon imeisine bak bi kanka
AhmetYelegen
Active Level 1
Galaxy M

üstad IMEI i telefoncu arkadaşa gösterdim ürün orjinal ürün dedi. imei den bir sonuca ulaşabilirmiyim ki  ürünün orjinal kayıtlı ürün olup olmadığını sorgulamak haricinde? bilgilendirirsen sevinirim

0 Likes
Tanercelık
Active Level 7
Galaxy M
İmei bazen gidebiliyor null null yazıyor imei olmadığında sim kart okumaz o yüzden bak dedim
0 Likes