iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy M

4 adet m31s aldik..1 tanesinin ekrani sari..ayarlarla alakasi yok.gun isigi kalkani kapali..her halukarda bariz ekran sari..farkli parti urunmu?neden... Gönderiyi Göster

Arkadaşlar size bir sorum olacak ben cuma günü Samsung galaxy m31s sipariş ettim bu pazartesi elime ulaştı bu telefonda 3 tane hataya rastladım 1.... Gönderiyi Göster

Galaxy M11 cihazımda whatsappdan ses dinlemeye çalıştığımda ses sadece yukarıdaki küçük yerden geliyor ve ekran kaoanıyor hoparlör ve sensör testi... Gönderiyi Göster

Arkadaş lar bazı yerlede yüzde 80 kadar şarj edin 20 arasi diyolar samsung *100 kadar edin diyor hangisini yapalim Gönderiyi Göster

Cihazım **bleep** 4.2 civarı ram tüketiyor bu can sıkıcı durum çoğu uygulamam da derin uyku modunda olmasına rağmen,sizde de aynı sorun mevcut mudur? Gönderiyi Göster

Daha önce böyle bir şey yoktu wp ön ve arka kemarası açıkken aşırı yakın gösteriyor çektikten sonra uzaklaşıyor neden böyle oldu, ne yapabilirim... Gönderiyi Göster

Membersta ki bazı kullanıcılar checkfirm i kullanıyorlardı bende bir bakayım dedim ve ne anlama geldiğini veya ne işe yaradığını bulamadım... Gönderiyi Göster