cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Arama

(Topic created on: 10-22-2023 07:51 PM)
202 Views
sdere
Active Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaşlar arama yaparken 3g 4,5 g vesayre kapanıyor arama bitince tekrar geri geliyor neden böyle bana normal gelmedi Galaxy m31

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Şebeke düşüyor,onun için.

View solution in context

Solution
Emrah3422
Beginner Level 3
Galaxy M
Telefon Ayarları

Benim telefonum Samsung ona göre anlatacağım ama bu ayarlar android telefonların çoğunda benzer şekildedir.

Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > Veri Dolaşımı (bu kısmı aktif yapınız)

Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > VoLTE Aramaları (bu kısmı aktif yapınız)

Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > 4.5G (bu kısmı aktif yapınız)

Bakınız: Yeni Samsung Telefonlar Nasıl Kapatılır?

NOT: Bu ayarların telefonunuz üzerinden açık olması demek hattınız üzerinden açık olacağı anlamına gelmiyor. Onun için aşağıdakileri yapınız.

Hat Ayarları

Arkadaşlar yukarıdaki ayarları yapmanız hattınızda aktif olacağı anlamına gelmiyor. Onun için hangi operatör ile çalışıyorsanız orayı arayıp durumu izah edin. Zaten onlar VoLTE ve 4.5G ‘yi açacaklardır. Yada bu işlemleri operatörleri aramadan mesaj yollayarakta yapabilirsiniz.

View solution in context

5 Comments
_FVS_
Active Level 10
Galaxy M
Bende de aynı şekil mobil veri kapanıyor.
YSG-1986
Active Level 7
Galaxy M
Arkadaşlar arama anında internet gitmesi normal
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Şebeke düşüyor,onun için.
tubatu
Active Level 6
Galaxy M
Ya ben vodada bunu yaşıyodum size tavsiyem varsa başka bir hatla deneyin biri bişey sorunca tele giriyom tabi int yok .T.cell de olmadı .Belki hat için ayar vardır sormak lazım arayıp
Solution
Emrah3422
Beginner Level 3
Galaxy M
Telefon Ayarları

Benim telefonum Samsung ona göre anlatacağım ama bu ayarlar android telefonların çoğunda benzer şekildedir.

Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > Veri Dolaşımı (bu kısmı aktif yapınız)

Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > VoLTE Aramaları (bu kısmı aktif yapınız)

Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > 4.5G (bu kısmı aktif yapınız)

Bakınız: Yeni Samsung Telefonlar Nasıl Kapatılır?

NOT: Bu ayarların telefonunuz üzerinden açık olması demek hattınız üzerinden açık olacağı anlamına gelmiyor. Onun için aşağıdakileri yapınız.

Hat Ayarları

Arkadaşlar yukarıdaki ayarları yapmanız hattınızda aktif olacağı anlamına gelmiyor. Onun için hangi operatör ile çalışıyorsanız orayı arayıp durumu izah edin. Zaten onlar VoLTE ve 4.5G ‘yi açacaklardır. Yada bu işlemleri operatörleri aramadan mesaj yollayarakta yapabilirsiniz.