cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Arama da ses bozulması

(Topic created on: 4 weeks ago)
77 Views
Samsty
Active Level 4
Options
Galaxy M
M34 telefonumda hem oyun oynayıp hem de konuşurken ses arada sırada bozuluyor. Bunun sebebi telefon sıcaklığından mı kaynaklı (38°) yoksa telefonla ilgili bir sıkıntı mı?
1 Comment
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Samsty,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Hoparlör bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Bilgilerinizi yedeklemek için https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/ linkinden görselli rehberimize ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes