cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şebeke çekim gücü

(Topic created on: 01-13-2022 02:50 PM)
398 Views
fatmakubratasci
Active Level 1
Options
Galaxy M

Samsung m32

Telefonumu 4.5G modundan alamadığım için her yerde çekmiyo ve kullanamıyorum. Modu değiştirmek için ne yapmalıyım?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Eger sebeke sorun yasamaya devam edersen ayarlar - genel yonetim - sıfırla - ag ayarlarini sıfırla islemini yapabilirsin. Sorun devam ederse farkli operatore ait sim kart ile dene yine cözum olmazsa telefonu yedekle sifirla gelisme olmazsa samsung yetkili servisine kontrol ettirmen gerekir.

View solution in context

0 Likes
7 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Kalsin boyle ag baglantisi yok demedigi surece yani kor nokta olmadigi surece telefon cekmektedir
Galaxy M
Çekmiyo işte sorun o ne ben Bi yeri arayabiliyorum ne başkası bana ulaşabiliyo
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Ayarlar - Bağlantılar - Mobil Ağlar - 4.5G seçenegini devre dışı biraktıgın zaman otomatik olarak 3G moduna geçecektir.
Galaxy M
Böyle Screenshot_20220113-152140_Call settings.jpg
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Wifi baglantısı var o yüzden pasif durumda görunüyor. Wifi kaaptip mobil veriyi actigin zaman aktiflesmesi lazim.
0 Likes
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Eger sebeke sorun yasamaya devam edersen ayarlar - genel yonetim - sıfırla - ag ayarlarini sıfırla islemini yapabilirsin. Sorun devam ederse farkli operatore ait sim kart ile dene yine cözum olmazsa telefonu yedekle sifirla gelisme olmazsa samsung yetkili servisine kontrol ettirmen gerekir.
0 Likes
Galaxy M
Yapamıyorum işte