cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ONE Uİ STİLLİ ORJİNAL ALWAYS ON DİSPLAY İSTEYEN HERKES BURAYA

(Topic created on: 05-16-2020 03:05 PM)
113 Views
NAZİFN970F
Expert Level 5
Options
Galaxy J

İlk önce ne kadar kişi istiyor ona bağlı ne kadar kişi olursa okadar erken paylaşırım.Screen shot lar var.

Şimdi ilk başta biraz bilgi vereyim.Benim bu paylaşacağım ALWAYS ON DİSPLAY infinity ekranlar için geçerli yanı 16.9 ekranlara olmaz sanırım ve 7 nougat ve sonrası.
Yakında marsmahlow olan telefonlar ve 16.9 ekran platformları içinde bir çok kişi isterse onuda paylaşırım.Bu arada benim telefonum j8.

image

image

image

image

SalihTalha
Active Level 2
Galaxy J
şunu nasıl yapabilcegimi hemen desende o kadar kisi beklemesek
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy J
tamam
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy J
yarın paylaşacağım
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy J
Herkese tekrardan merhaba biliyorum hepinizi anlıyorum beklemek istemiyorsunuz.Şimdi birkaç birşey söyleyeceğim.Ben bu uygulamayı bir google hesabı açtım ve drive in içine yükledim.Yarın o hesabın kullanıcı adını ve şifresini vereceğim sizde drive dan girip ordan indirebileceksiniz.Bu uygulamayı başka şekilde size ulaştırabilme şansım varsa bana bilgi verebilirsiniz.Ama en iyisi sanki drive hesabından almak.
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy J
Ben size yarın vereceğim hesabı gireceksiniz ve oradan alacaksınız.Öyüzden birkaç kişi gireceği için bazı kişilere mesaj gelecek hesabınıza biri girdi o kişi siz misiniz diye lütfen hayır a basmayın çünkü diğer kişilerin girmesine engel olacaksınız.Teşekkürler.
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy J
hiç alakası yok yok yarınmış yok bugünmüş. Söylersin şimdi millet yararlanır.
Galaxy J
Dostum burası insanların yardimlastigi birbirine yardim ettiği bir platform ha sen şimdi diyorsun ne kadar kişi isterse ona göre atacağım bil ki yanlış yapıyorsun elinde doğru veya yanlış farketmeksizin paylaşırsan hem senin açından hem de buradaki arkadaşlar açısından daha iyi olur umarım dediklerimi anlamışsındır
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy J
katılıyorum kardeşim benim. yok yarın yok bugün vs ne alakası var paylaşsın şimdi olsun bitsin yoksa da milleti kandırmanin manası yok. 😊
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy J
TAMAM 5 10 DAKİKA SONRA YENİ FORUM AÇICAĞIM ORDAN HESABI VERECEĞİM.
SalihTalha
Active Level 2
Galaxy J
şu anda hesap neden verilmiyorda yarin en azından şu anda verilsin ki oluyor veya olmuyor bilelim