cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

NEDEN

(Topic created on: 11-26-2020 06:49 PM)
69 Views
OxyGen12
Active Level 1
Options
Galaxy J

Neden Samsung J5 telefonları diğer telefonlara göre daha az önemseniyor örneğin başka bir samsungun çoğu depolama alanı süper bizimkisi 8 GB 5i sistem :) bize nerdeyse hiçbir uygulama yüklememize izin yok toplam 2 uygulama kullanıyorum ayrıca 32 GB ' lik sd kart aldım ve hiç bir işe yaramiyor böyle devam ederse samsungtan vazgeçeceğim

10 Comments
androidci
Expert Level 2
Galaxy J
Sahip olduğunuz telefon giriş seviyesi ve uygun fiyatlı bir telefon. Fiyatının uygun olabilmesi içinde donanım özelliklerinin kısılması gerekir.
Depolama sizin için çok önemli ise alacağınız telefonda depolama alanının yüksek olmasına dikkat edin.
Tofaş Şahin'e binip Ferrari performansı bekleme 😃👍
OxyGen12
Active Level 1
Galaxy J
Fiyat olarak evet gerçekten iyi ama diğer telefonların özelliklerine bakıp konuşursanız iyi olabilir🤔 samsung s5 mini bile j5'ten iyi
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy J
onun 2016 versiyonunu alsaydınız keşke
Galaxy J
bence dostum samsumgtan vaz geçme j5 ten vazgeç o telefondan olağan ustu şeyler arama 🤗🤭
OxyGen12
Active Level 1
Galaxy J
önerebileceğiniz bir samsung var mı peki hem fiyat olarak hemde özellikler bakımından
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy J
yengem j5 (2015) kullanıyordu android 5.1 e döndürdüm şimdilik fazladan depolaması var sana öneririm
0 Likes
OxyGen12
Active Level 1
Galaxy J
nasıl yaptın acaba ?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy J
j5 in romunu indirdim odin ile kurdum istersen YouTube a bak orada daha bilgilendirici videolar var
0 Likes
plüton
Active Level 10
Galaxy J
android sürümünü düşürmek kimi site ve uygulamaları destekle memesine neden olabilir haberin olsun kardeşim
0 Likes