cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

.

(Topic created on: 02-18-2024 04:42 PM)
504 Views
emirhan0680
Active Level 1
Options
Galaxy A
Arkadaş telefon almayı düşünüyorum s24 mu alsam yoksa iphone 12 mi performans güncelleme güvenlik açısından hangisi daha iyi
0 Likes
axeno
Expert Level 3
Galaxy A
Herkez diyen Türkçe bile bilmeyen bir çocuk mu bana diyor :) ciddiye alamıyorum daha fazla yazma herkes kim kullanıyor mesela bu zeka ile ilerlemeye devam et.
0 Likes
Albattros
Active Level 8
Galaxy A
Baktı laf atamıyo yazıma laf atıyo dediğim gibi cahile ne desen boş
0 Likes
axeno
Expert Level 3
Galaxy A
Laf attığımı kim söyledi mesela? Toksiksin.

Ayrıca damga vurmadım düşünüyorum dedim üstüne alındıysan ki alındın yani daha ne diyim xD
0 Likes
victorhugo
Active Level 9
Galaxy A
S24 ile iphone 12 kıyaslama yaparken hic mi düsünmedin ?
_KR0N0S_
Active Level 9
Galaxy A
Utanma da yok millette 😄
cnc_kny_S24
Active Level 6
Galaxy A
😃 yüzüde kızarmıyor
GLXYS23
Expert Level 4
Galaxy A
bütün modelleri denemiş birisi olarak söylüyorum, bütçen varsa S24 ultra al bütçen yetmiyorsa S23 Ultra al derim
S1L4A1
Active Level 6
Galaxy A
Kral samsung membersda sana iphone önerecek adam bulamazssın üstelik 12 ve s24 arasındaki **bleep** çok fazla s24 ezer
yk001
Active Level 8
Galaxy A
MerhabaApple seven var olmasına var da, Ip 12'nin rakibi S21
0 Likes
enginkratos
Active Level 2
Galaxy A
Bana kızacaklar ancak illaha ikisinden birisi ise ben iPhone 12 tercih ederdim. Şimdi size ironik kısmı söyleyeyim. Şu an kullandığım cihazı iPhone12 cihazını takaslayarak aldım. Ben uzun yıllar android kullanan birisiyim. iPhone 12yi ise 1.5 sene kullandım. Tarafsızım yani. Ancak yeni çıkmış bir amiral gemisi telefonun kamerasının bu kadar kötü olması beni çok etkiledi. Bu kadar beklemiyordum. Alışkanlık ile de alakası yok çünkü s24 ün kamerası s23 cihazından da kötü. Güncelleme yayınlamıştır ancak sadece s24 ultra için düzenleme olmuş. İyi düşün. Benim yaptığım hatayı yapma. En azından şu an alınmaz. Belki ileride düzelir...
0 Likes