cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

.

(Topic created on: 02-18-2024 04:42 PM)
352 Views
emirhan0680
Active Level 1
Options
Galaxy A
Arkadaş telefon almayı düşünüyorum s24 mu alsam yoksa iphone 12 mi performans güncelleme güvenlik açısından hangisi daha iyi
0 Likes
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy A
abi işlemci exynos olduktan sonra 120hz olsa nolur
Galaxy A
Iphonu almak için guvenlığe onem veriyosan alırsın onun dısında samsumg her zaman en iyisi
0 Likes
victorhugo
Active Level 9
Galaxy A
Aga ne güvenliği ya sanki herkesin pesinde truva atları kosuyor
0 Likes
Galaxy A
Reis **bleep** ettiysen yayıncılardan tut ünlü kişiler ıphone kullanıyo neden guvenlıkten dolayı ben burdakı kastım o guvenlık onlar için baya onemlı ama benim senin giibi biri için o kadar gerekli değil
0 Likes
victorhugo
Active Level 9
Galaxy A
Yo benim icinde önemli herşeyim telefonda
Gören diyecek sanki ne bilgileri var bos pr
0 Likes
Galaxy A
Yayıncıyla senın bılgılerın bır mi anlamıyon adamın takıpcılerınden busuru sıkıntılı tıp var onu hacklemek ısteyenler var ama senı hacklemek ısteyen var mı yok bunu anlatmaya calısıyom
0 Likes
victorhugo
Active Level 9
Galaxy A
Düşüncene saygım sonsuz fakat ben öyle düşünmüyorum
0 Likes
Galaxy A
Reis ıphoncu değil merak etme samsungcuyum da guvenlık konusunda sıkıntı dıe bılıom gıdım denemedımde gorsugumu dıyom ben
0 Likes
ZyraXone
Active Level 10
Galaxy A
Yayıncıdan örnek vermenden direk pubg ile alakan var diye düşünüyorum çok saçma birsen bana kalırsa neyse soruna gelelim.

Şimdi senin dediğin eskide kaldı. Şuanda knox ve samsungun son cihazlarında güvenlik ayarları fazlasıyla var ek Bi koruma bile sağlıyor. O dediğin eskiden kaldı diyebiliriz. Ha veri satış politikasindada Apple 5 tane veri satarken Samsung 6. Fakat sonuç olarak ikiside satıyor güvenlik dediğin şeyi sende bilmiyorsun.
0 Likes
Galaxy A

Yayıncı ornek verdım yayıncı dıyınce damga vuranda akıl ne arar neyse hiç düşündün mü bilmiyom neden herkez ıphone kullanıyo ozellıkle ünlü kişiler bi araştır gel sonra laf atarsın da sana ne desek boş

0 Likes