cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ekran sorunu

(Topic created on: 12-06-2023 01:09 AM)
145 Views
kaan05
Active Level 5
Options
Galaxy A

a54 model telefonda ekran kapalıyken ekrana bir kere dokunduğumda parmak izi sensör izini açmak için dokunduğumda, parmak izi sensörü dışında ekranın sol üst köşesine yalın bir kısımda sadece bir pikselin yeşil yandığını **bleep** ettim bu neden olur ve ne yapmalıyım ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Ekran fotosu paylaş.Eğer dediğin gibiyse,farklı temalarda renk değişimi oluyor mu bak.Eger değişim yine diğerlerinden farklıysa ekran değişimi için teknik servis tek çare.

View solution in context

5 Comments
kaan05
Active Level 5
Galaxy A
+piksel yanığı değil sadece AOD ve kilit ekranında görünüyor, kilit ekranını açınca diğer pikseller gibi hatasız çalışıyor.
Galaxy A
Kamera be mikrofonun baska bir uygulama tarafından kullanıldıgını gösteriyor.
kaan05
Active Level 5
Galaxy A
o bildirim ışığından bahsetmiyorum, ekranın sol kısmında ve bildirim panelinin yüksekliğinde değil
Solution
Galaxy A
Ekran fotosu paylaş.Eğer dediğin gibiyse,farklı temalarda renk değişimi oluyor mu bak.Eger değişim yine diğerlerinden farklıysa ekran değişimi için teknik servis tek çare.
kaan05
Active Level 5
Galaxy A
ekran fotoğrafı paylaşamıyorum ışıklı ortamda gçrünmüyor ve karanlık ortamda da kamerada görünmüyor temalarla ilgili değil sanırım yazılımsal bir sorun. aylık güncellemeyle düzeleceğini ümid ediyoru yoksa teknik servise başvuracağım teşekkür ederim