cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

dokunmatik sorunu

(Topic created on: 01-11-2021 03:42 PM)
305 Views
prodiggie
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonuma 1 ay önce bir güncelleme geldi. Guncellemeden sonra dokunmatik optimizasyonum tabir-i caiz ise kafayı yedi. Whatsapp a giriyorum saçma sapan yerlere tıklıyor. Birine yanlışlıkla birşey atmasindan korkuyorum. Instagrama giriyorum saçma sapan yorumlari işaretliyor, yanit kismina giriyor falan. Bunlar sadece basit örnekleri.

Telefon ekranini nemli ıslak olmadigina eminim.
Samsung meet de ayarlardan dokunmatigi test ettim dogru çalışıyor. Telefonda virus mu var dedim gittim telefonu sıfırladım. Hala devam ediyor. Lütfen bu konuda ben kafayı yemeden yardımcı olun.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba prodiggie,

Ben Lacivert, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun halen çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

4 Comments
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
genellikle bu problemi oluşturan şey ekran koruyucuları güvenilir bir ekran koruyucu taktırmanızı tavsiye ederim bu sorun bende de vardı samsung yetkileleri değişimi yapmamı söyledi ve bir daha olmadı👍
prodiggie
Active Level 1
Galaxy A
hangi marka ekran koruyucu kullandiginizi söyleyebilir misiniz ben de aynisini sipariş edeyim
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
spigenle değiştirdim
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba prodiggie,

Ben Lacivert, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun halen çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD