cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

Ben Samsung Eleştirdikçe Birileri Hep Savunma Yapıyor Amaçınızı Belirtin Ya Doğruyu Görüp Haklısınız Dersiniz Ya Vebal Alırsınız Bu Kadar Basit View Post

Adamlar Geliyor Neymiş Samsunga Yükleniyorsun Diyiyor Arkadaşım Vatan Bilgisayar Cihazı Alır Samsungtan Müşterilerine Satar Ama Senin Cihazın Onarım... View Post

Merhaba arkadaşlar A54 one ui 6.1 den sonra şarjı çabuk bitiyor günü zor çıkarıyor one ui 6.0 da böyle değildi benim gibi aynı sorunu yaşayan var mı? View Post

Samsung tabletimde Secure Folder'ı kullanabiliyorum ama telefonumda (A13) göremedim. Acaba yok mu, yoksa alternatif olarak ne kullanabilirim? View Post

Merhabalar a34 5g 7 aylık hoparlör ses etkilenecek şekilde bozulma yaşanıyor hoparlörden garantiden değişim sağlandı fakat sorun yine tekrarladı... View Post

Benden Tavsiye Aldıkları Cihaz Ayıplı Veya Gizli Ayıplı İse Direk Tüketici Hakem Heyetine Gidiniz Baktınız İlgilenmiyorlar Ticaret Bakanlığına Şikayet... View Post