iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

arkadaşlar geçen hafta batarya değişimi yapılmıştı orjinal batarya diye yan sanayi takmışlar bi önceki konudaki yardımlarınız için teşekkürler... Gönderiyi Göster

Cam görünümlü pilastik arka kapakta ki lekeler herhelde kılıf taktıyım için oluştu bunun önemi yok bu lekeleri nasıl çıkarta bilir im?       Gönderiyi Göster

Genel kararlılık ve hata düzeltmeleri için küçük bir güncelleme geldi ve az önce güncelledim umarım daha iyi bir performans elde ederim :)       Gönderiyi Göster

Cihazım A50 ghost screen çıktı bi kaç uygulama falan denedim ama bi sonuç yok ekran parlaklığını full de kullandığım için olmuş sözde ekran değişimi... Gönderiyi Göster

Arkadaslar telefonumu her zaman sabit bir hizda calistirabilme imkanim var mi mesela benim telefonum a71 max 2.2 ghz da calisabiliyor ben bunu sabit 2... Gönderiyi Göster

A51

Arkadaşlar şarj 5 iken 1 saat 49 dakika yazıyor normal mi? Şu an 100 doldu Gönderiyi Göster

A32

Wifi direct verilerini nasil silebilirim ? Gönderiyi Göster

Arkadaşlar orjinal 15watt sarj başlığını nerde bulabilirim tab A7lite tabletin içinden 7.8watt şarj çıktı şaka gibi bi kaç yere sordum 200tl dediler  Gönderiyi Göster