cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

10 aylık a34ün pil sağlığı %91 olarak tespit edildi uzaktan erişim ile.pil hızlı bitiyor servise gitmem gerektiği söylenildi.normalmidir bu pil... View Post

10 ay önce a34 aldım pili gayet iyi götürüyorduOcakta gelen güncellemeyle pil daha hızlı gitmeye başladı sonraki güncellemelerle de düzelmedi formatta... View Post

A53 telefonum kırıldı 2 gün önce teknosadan A55 256/8 satın aldım umarım pişman etmez Çünkü A53ü beğenmemiştim ve çok ısınıyordu Exynos işlemcilere... View Post

Burada hava 28 derece ve oyun oynarken 45 46 dereceleri görüyorum ve 10 dk içerisinde oluyor Sizce yapabileceğim bir şey var mı yoksa normal mi View Post

Arkadaşlar benim A53 sansung telefon garantiye gidip pil değişimi yapıldıktan sonra su geçirmeme özelliğini kaybeder mi onu merak ediyorum?... View Post

Uygun fiyata bir tablet almak istiyorum uzun yıllardır samsung kullanıyorum aslında farklılık olsun diyr honor veya huawei alcaktım işlemcileri çok... View Post

Arkadaşlar internwttwn bakıyorum epey sitesinde A51 4.5G 29.000 gibi civarda fiyatlar gösteriyor sitelerde ne kadar doğru başka sitelerde sadece... View Post