iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

A72 cihazımda ara sıra ekranda titreme meydana geliyor kapatıp açınca sorun düzeliyor gibi sanırım güncellemeden önce böyle bi sorun yoktu yada ben... Gönderiyi Göster

Mobil erisim noktasini actigimda diger cihazda android ap bagliyim ama AndoridAPEEE cihazi cok yakın olduğu için bi ayni sifreyi deneyeyim dedim ve... Gönderiyi Göster

Arkadaşlar öncelik modunu açmaya çalıştığımda sürüm uyarısı veriyor, güncellemeye çalıştığımda Android 12 istiyor, telefonum A50, Android 12... Gönderiyi Göster

Samsung Galaxy a71 hoparlör sorunu var. Ses bi azalıp bi çoğalıyor ve ses dalgalanıyor, Sorun yazılım sorunu mu donanım sorunu mu bilmiyorum. En son... Gönderiyi Göster

Telefonu alalı 2 ay oluyor, hafızası bomboş. Son güncellemeden sonra kamerada video çekerken kasma sorunu yaşıyorum. Ne yapmam lazım? Gönderiyi Göster

Merhaba daha 1 aylık samsung A33 telefonumun mikrofonu durduk yere cizirdiyor kimseyle gorusemiyorum bana nasıl yardımcı olursunuz Gönderiyi Göster

Herkese merhabalar, sizce bu RAM yeterli olur mu? Yani bu RAM kullandığım uygulaamlar için normal mi, Günlük uygulamalar ve beş altı tane oyunum... Gönderiyi Göster