iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

Samsung Galaxy A10s telefonumda Wi-Fi özelliği aktif hale gelmiyor. Ağ ayarlarını sıfırladığım halde sorun düzelmiyor.  Gönderiyi Göster

S.a a21s cihazı kullanan arkadaşlarıma elimde 2 adet microsonic 360 derece korumalı kılıf bulunmaktadır bunları satmayı düşünüyorum eger almak isteyen... Gönderiyi Göster

Google play girince arama yerine bu yer cikiyor yeni ozelik eklendi diye        Gönderiyi Göster

Merhaba arkadaşlar kılıfı çıkardım arka kapak da leke yok arada siliyorum bez ile telefonu da dikkat ediyorum ama diğer arkadaşlar leke var olduğunu... Gönderiyi Göster

Sarjdayken ilk önce prizden adapter çekildi sonra telefona bağlı ucu çekildi bisey olur mu zarar verirmiydi telefona Gönderiyi Göster

Wi-Fi'a bağlı iken sürekli ping'im artıyor, internet hızım saniyelik olarak düşüyor. Başka cihazlarda bu olmuyor lâkin. Yazılımsal bir sorun... Gönderiyi Göster

Merhabalar Galaxy A10 cihazımdaki uygulamaları sd karta taşıyorum sonra tekrar cihaza taşıyor çözümü var mı yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler Gönderiyi Göster

Merhabalar galaxy a31 kullanıcısıyım cihazım en son ağustos ayında temmuz güvenlik paketi adı altında güncelleme geldi, önümüzdeki süreçte ne zaman ve... Gönderiyi Göster