cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a52 android 12

(Topic created on: 02-04-2022 01:48 PM)
151 Views
Öm3r
Active Level 4
Options
Galaxy A

cok defa samsung kullandim  ilk defa boyle bisiyle karsilasiyorum android 12 ye guncelledikten sonra telefonun arayuzunde takilmalar kamera arayuzunde rahatsiz edecek kadar takilmalar ozellikle video cekerken telefon aniden kasiyo sonra kendine geliyo ekrani kapatiyorum 5 saniye sonra aciyorum mesela iki defa yanip sonuyo ( en cok rahatsiz eden bu ) ilk defa boyle bisiyle karsilasiyorum yani bi heyecanla yukledik android 12 yi yuklemez olaydim.... android 12 yuklememis varsa yuklemesin karsilastiginiz sadece sorun ve hatalar..... Ben kisacasi bu kadarini samsungtan beklemezdim.  mi 11 lite alcaktim ayni fiyattaydi keske alsaymisim**

9 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızı sıfırlamanız öneriyorum sıfırlamadan önce bazı verilerinizi yedek almayı unutmayın şu işlemlerle sıfırlayabilirsiniz uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın
Öm3r
Active Level 4
Galaxy A
sıfırlamak nasil cozum olabiliyorki hocam mantiklimi ki bu ?
Galaxy A
Mantık arıyor isen öyle kullan arkadaş çözüm sunmuş başka çaresi varsa onu yap
0 Likes
Solution
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy A
Bu tip büyük güncellemeleri indirmeden önce cihazı sıfırlamanızı tavsiye ederim. Çünkü bu güncellemeler dünya üzerinde genel testlere giriyor ve hangi bölgelerde ne tip sorunlar çıkacağı tam olarak bilinemiyor. Ayrıca cihazı sıfırlayıp güncellemeyi yaptığınız zaman çoğu uygulama için yeni android sürüm desteği seri bir şekilde gelir
Öm3r
Active Level 4
Galaxy A
hocam cok tesekkur ederim aydinlandim..
0 Likes
Öm3r
Active Level 4
Galaxy A
tesekkur ettim
0 Likes
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Keşke Şaomi alsaydımda 6 ayda pubg 1 fps alsaydım diyorsun yani...
SAMmembers
Active Level 9
Galaxy A
İnsanların kişisel görüşlerine karışamazsın.

Ben S20 FE Exynos 990 aldım günde 3 defa şarja takıyorum keşke Snapdragon 865'li Mi 10T Pro alsaydım diyorum. Şimdi Exynos 990, Snapdragon 865'den daha mı iyi ?
0 Likes
purpled
Active Level 5
Galaxy A
Oyun için telefon alacakları anlamıyorum bu kadar mı bağımlısınız
0 Likes