cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a50 aşırı ısınıyor

(Topic created on: 01-24-2020 04:25 PM)
12682 Views
arbuk
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonu 5 ay önce almıştım, ilk aldığım günler aşırı ısınıyor ve şarji cok çabuk bitiyordu. Biraz araştırma yaptim ve öğrendim ki bataryanin şarja alışması gerekmiş bunun içinde 3 kere şarjım bitince telefonu  kapattim ve 6 saat şarjda beklettim ve işe yaradı. Bu uygulamadan sonra telefonun şarji 2 gün bile gitmeye başladı ama bazen (daha demin yine şey yani aşırı ısınma oldu) veriyi açıp 1 saat kullanimda yine aşırı isinma oluyor ve şarj çabuk gidiyor. Telefonu cihaz bakımından optimize ettiğimde telefon soğudu. Bence A50 nin sadece 2 sorunu var o da aşırı ısınma ( o da her zaman olmuyor) ve parmak izi ( o da ekran koruyucu olduğu için sorun oluyor).

7 Comments
Yenilmez0861
Active Level 4
Galaxy A
benim a 10s de
Yenilmez0861
Active Level 4
Galaxy A
yada slikon kılıf al bende işe yaradı
arbuk
Active Level 1
Galaxy A
kılıfım ince ondan kaynakli olduğunu düşünmüyorum. ilk aldığım zmnlarda kilif kullanmıyodum
0 Likes
johncena01
Active Level 6
Galaxy A
telefonun heat sink'inde sıkıntı olabilir A50 kullanmadığım için net bir şey diyemem
vuslat51
Active Level 1
Galaxy A
aşırı ısınma olayına hiç tanık olmadım parmak izide jelatinsiz kullanıyorum
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba arbuk,

Ben Bordo. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra "Destek-Geri Bildirim Gönder-Sorun Bildirin-Aşırı Isınma" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes
Bogicik
Active Level 6
Galaxy A
Merhaba cihazinizi https://www.samsung.com/tr/support/akilli-servis/ adresinden size uygun olan samsung akilli servis noktasına götürdüğünüzde sorununuz 1 saat içinde çözülecektir. 20 aydır Galaxy S9 kullanıyorum garanti kapsaminda Ekran, Şarj Soketi, Pil ve şarj kablosu değişimi 1 saat içinde gerçekleşti
0 Likes