cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 offfff :(

(Topic created on: 07-04-2021 07:47 PM)
260 Views
Comradee
Active Level 7
Options
Galaxy A

A50 çok kasıyor uygulamalarda gezinirken kasıyor aşırı ısınıyor şarj ederken hem cihaz hem şarj aleti çok ısınıyor telefonu kullanırken  sanki telefona virüs bulaşmış hissiyatı veriyor klavye kasıyor donma yapıyor dokunmatik  ekran kasmadan dolayı algılamıyor bazen VS... telefon kafayı yedi ya sözde  koskoca 500 MB düzeltme güncellemesi getirdiler o kadar bekledik güncellemeyi geciktirdiler bekleyelim belki beklemeye değer dedik boşuna bekledik düzelen tek şey gece modu onun dışında düzelen hiç birşey yokkkkk !! Aksine telefon daha da ağırlaştı ısınma kasma ram problemi cihazın azıcık akıcılığı vardı onunda içine etmişler. 

Telefonu kullanırken daralıyorum resmen !!

Anlaşılan A50'nin biletini kesmişler arkadaşlar şu saatten sonra A50 umutsuz bir vakadır 

Dün pubg indirdim 15 dakika oynadım 46 derece sıcaklığa ulaştı 

Daha 1 haftaya önce batarya değiştirdim cihaza test yaptırdım bir problem yokmuş ısınma batarya kaynaklı dediler ama yalannn yeni batarya taktılar telefon gene yanıyor gene kasıyor 

Samsung resmen kullanıcılar ile dalga geçiyor !! 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Comradee,

Yaşadığınız durumun detaylı olarak incelenebilmesi için önemli verilerinizi yedekledikten sonra cihazınızı en yakın teknik servisimize ulaştırmanızı ve 4... ile başlayan iş emri numaranızı müşteri hizmetleriyle (444 77 11) paylaşmanızı rica ederiz.  Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.,

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
SHADOWTürk
Active Level 7
Galaxy A
Çok doğru
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Allah kurtarsın 🤲
0 Likes
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Kardeşim bence senin cihazda sıkıntı var bendeki A50 de hiçbir sorun yok en son sürüm yüklü

30 dk pubg oynadım ve 42 dereceyi geçmedi kasma ve donma sorunu yaşamıyorum
Sadece klavyede arada titreme sorunu var
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Comradee,

Yaşadığınız durumun detaylı olarak incelenebilmesi için önemli verilerinizi yedekledikten sonra cihazınızı en yakın teknik servisimize ulaştırmanızı ve 4... ile başlayan iş emri numaranızı müşteri hizmetleriyle (444 77 11) paylaşmanızı rica ederiz.  Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.,

MOD

0 Likes