cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Aşırı ısınma

(Topic created on: 08-08-2021 02:53 PM)
475 Views
ddejavuu
Active Level 2
Options
Galaxy A

A50 telefonumu 2019 yılından beri kullanıyorum bu zamana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım ama artık çok yavas şarj oluyor ve şarjdan sonra kullanmaya başladığımda ise çabuk bitip üst kısmı çok ısınıyor el yakacak gibi..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Samsung members üzeriden > yardım al seçeneğini giriniz > tanıla > kablolu şarj çıkacaktır Eğer sorun varsa yada çıkmaz sa bile

Durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından kardeşim

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8

View solution in context

26 Comments
izuna
Active Level 8
Galaxy A
Sarj olurken telefon ısındığı için sarjdan sonra soğuması beklerseniz sorun çözülür
ddejavuu
Active Level 2
Galaxy A
Şarjda bu kadar fazla ısınmıyor ve telefonu soğuduktan sonra kullanıyorum ama hep aynı hemen ısınıyor
izuna
Active Level 8
Galaxy A
Senkronizasyonların hepsini kapatın güç tasarrufunu açın gereksiz uygulamaları güncellemeleri kaldır diyerek devre dışı bırakın / telefonu güvenli modda başlatın eğer sorun çözülmüş ise uygulamalardan kaynaklıdır ısınma
ddejavuu
Active Level 2
Galaxy A
Teşekkürler
izuna
Active Level 8
Galaxy A
Rica ederim
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy A
Telefon sarja sıcak olunca bir de kullanmaya başlayınca ısındığı için daha fazla pil tuteticektir
kamilkaya
Active Level 4
Galaxy A
Arka planda calısan cok uygulama olursa daha fazla ısınıyor cihaz bakımı ayarlardan ram i arka planı temizleyin arada
ddejavuu
Active Level 2
Galaxy A
Bunu da yaptım cihaz bakımını sürekli yaparım
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Samsung members üzeriden > yardım al seçeneğini giriniz > tanıla > kablolu şarj çıkacaktır Eğer sorun varsa yada çıkmaz sa bile

Durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından kardeşim

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8