cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a50 şarj süresi

(Topic created on: 12-23-2019 11:01 AM)
1618 Views
Ekare
Active Level 3
Options
Galaxy A

Selamlar, A50 kullanıcılarına sorum var, şarjınızı tam doldurtuktan sonra ne kadar süre zarfında %15 oluyor?

Resolved!
ekoru
Active Level 3
Galaxy A
aynı sorun bendede var. 4 ay oldu telefonu alali.bir ay kadar once serviste format ve yazilim güncellemesi gördükten sonra 8 ila 10 saat icinde şarj bitiyor. öncesinde tum günün sonunda %45 ..55 lere ancak düşüyordu
aydın03
Active Level 6
Galaxy A
orjinal rom u indirip yüklerseniz güncellemeler hepsi silinir fakat çok riskli odin le orjinal rom indirip yüklenebilir telefondan iyi anlayan biriyseniz o da. hata yaparsaniz brick olur çöker sistem garanti dışı kalır
Ekare
Active Level 3
Galaxy A
birkaç kişi daha hep gün sonunda anca %45 oluyor yazmış ama ben sadece instagram ve whatsapptan gelen mesajlara baktım, farklı bir kullanım yani telefonla görüşme, video izleme, instagram ya da facebookta gezinme yapmadım, sabah 7de sarjdan çıkardım, şuan saat 4 ve şarjım 44. Nasıl oluyor anlamıyorum, demek ki film izlesem oyun oynasam bitmişti şimdiye...
Ekare
Active Level 3
Galaxy A
Bir de herhangi bir ayarı değiştirdiniz mi? Mesela güç modunu açmak vb. gibi?
ekoru
Active Level 3
Galaxy A
servis niye yapmiyor peki bu orjjnal rom olayini
aydın03
Active Level 6
Galaxy A
güncelleme den kaynaklı olduğunu düşünmediği için yapmıyor fakat kendi sitesinde bulunduruyor yapmak isteyenlere sen guncelleme sonrası sorun olduğunu belirttiğin için yazdım
adambey12
Active Level 5
Galaxy A
bende a50 var 2 ile 3 gün arası şarjı gidiyor
Ekare
Active Level 3
Galaxy A
Vay be! Peki telefonla uğraşma sıklığınız ne? Pil tüketim fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
adambey12
Active Level 5
Galaxy A
telefonu çok fazla **bleep** kullanmıyorum ama o kadar da az kullanmıyorum yani kararında kullanıyorum bu sayede 2 3 gün gidiyor fotoğrafta olduğu gibi daha %42 şarj var ve 2 gün 4 saattir telefon şarja takılması
Ekare
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim, ben bu işten bir şey anlamadım valla neden böyle oluyor can sıkıcı