cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

WI-FI

(Topic created on: 06-24-2023 12:56 AM)
74 Views
ustawastaken
Active Level 4
Options
Galaxy A

Telefonum A33 5G arada sırada internet kullanılamıyor diyor ve sonra wi fi yi kapatıp tekrar açıyor otomatik olarak sonra yine bağlanıyor bunun bir sebebi var mı var ise açıklayabilir misiniz?

4 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
2.4 Ghz mi kullaniyorsun 5 mi
ustawastaken
Active Level 4
Galaxy A
5
SamsungFree
Active Level 5
Galaxy A
Büyük ihtimalle kullanmış olduğun modem telefona IP vermiyordur telefonda tekrar almak için otomatik olarak wi-fi'yi kapatıp açıyordur yani telefonda bir sorun yoktur
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba  ustawastaken ,

 

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek-Tanılama-Wi-Fi" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla" seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokunalım. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri silinecektir.) Sorunun devam etmesi halinde, farklı bir modem ile deneme yapınız. Farklı modemlerle denediğinizde de aynı sorunlarla karşılaşmanız durumunda, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/


Teşekkürler.

MOD​