cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kulaklik

(Topic created on: 06-24-2023 01:03 AM)
117 Views
Samsung_C7CNHRw
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

A54 aldım eskiden hem şarj ederken hem kulaklığı kullana biliyorken şimdi kullanamıyorum bu bence kötü olmuş karooke programında ses berbat geliyor böyle bir telefon için kulaklık işi bence olmamış dikkat etmeden aldım aldığıma pişman oldum keşke kulaklık aynı yerinde kalsaydı keske

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_C7CNHRw ,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bahsini ettiğiniz 3,5 mm jak girişi artık yeni nesil cihazların çoğunda yer almıyor. Bunun yerine ses çıkışı doğrudan USB C portundan veriliyor ya da Bluetooth bağlantısı ile aktarılıyor. Bazı dönüştürücü aparatlar ile telefonu hem şarj edebilir hem de kulaklık girişini kullanabilirsiniz. Ancak böyle bir aparat kullanımının cihaza olumsuz etkileri olabileceğini unutmayın ve aparatın kaliteli olmasına dikkat edin.
3,5 mm jakların kaldırılması benim de hoşuma gitmiyor. Sırf bu sebeple A53 yerine A52 almıştım ancak artık bu geleneğe alışmamız gerekecek. İster Samsung olsun ister başka bir marka, aldığınız cihazın üstün olmasını istiyorsanız kulaklık girişini feda etmek zorundasınız. A54 yerine bir iPhone almış olsaydınız yine aynı dertten muzdarip olacaktınız.
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_C7CNHRw ,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD