cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Usb bağlayıcı takıldı/çıkarıldı hatası

(Topic created on: 08-18-2023 06:17 PM)
27903 Views
furk4n
Active Level 5
Options
Galaxy A
Merhaba, Telefonumda çok büyük bir sorun yaşıyorum ve diğer birçok insanın da bu sorunla karşılaştığını gördüm. USB bağlayıcı Takıldı/Çıkarıldı diyen sürekli sessiz bir bildirim alıyorum ve sürekli bildirim geldiği için ekran kapanmıyor ve boşa şarj yiyor. A11 telefonum var ve 2 gündür bu sorun devam ediyor. Birçok kişinin bu sorunla karşılaştığını gördüm. Önerilen çözümlerin çoğunu denedim ama nafile. Telefonu sıfırlamama rağmen bile düzelmedi hiçbir sorun yoktu birden bire oldu. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

image

image

7 Comments
furk4n
Active Level 5
Galaxy A
Denedim ama düzelmedi.
0 Likes
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy A
Başka bir orjinal samsung şarj aletini deneyin sorun düzelmezse samsung yetkili servisine gidin. Şarj soket yerini kontrol ettirin. Yetkili kişiler size yardımcı olacaklardır.

Samsung yetkili servis iletişim bilgilerini burdan ögrenebilirsiniz.
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
furk4n
Active Level 5
Galaxy A
Tamamdır teşekkürler.👍
DenZi-A53
Active Level 5
Galaxy A
Banada oluyor şarjdan yeni çektiğim sırada.Bende ya tekrardan usb takıyorum ya da bekliyorum bir süre sonra geçiyor
furk4n
Active Level 5
Galaxy A
Telefonu tamamen kapatıyorum şarja takıyorum şarjdayken telefonu açıyorum düzeliyor ama şarjdan çıkarınca yine aynı sorun devam ediyor. Ne yapıcam bilmiyorum.
DenZi-A53
Active Level 5
Galaxy A
Yetkili servisiyle konuş istersen (bunun zararı yoksa) bildirimini ayarlardan kapat görmemiş olursun en azından
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Uygulamalara gidip usb yazıp aratın ve verisini silin.