cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefon ısınma sorunu

(Topic created on: 02-28-2022 12:17 AM)
1641 Views
snmm
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Samsung galaxy a32 telefonumu alalı 3 ay oldu, son bir haftadır şarja taktığımda telefonum ve şarj aletimde ısınma problemi yaşıyorum,  ikiside aşırı ısınıyor.neden olabilir yardımınızı bekliyorum 

3 Comments
StæA325F
Active Level 5
Galaxy A
Bende a32 kullanıyorum ama aşırı bi ısınma yok bende bi garantiye göndermen gerekebilir
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Cihaz şarj olurken ısınıyor gibi görünüyor. Bunun sebebi nedir? (Members uygulamasindan alintidir)

Şarj edildiği sırada cihaz ve şarj cihazı ısınabilir. Kablosuz şarj veya hızlı şarj sırasında, cihaza dokunursanız daha sıcak olduğunu hissedebilirsiniz. Bu, cihazın kullanım ömrünü veya performansını ve cihazın normal çalışma aralığını etkilemez. Şarj cihazı, pil çok ısınırsa şarj etmeyi durdurabilir.

Cihaz ısındığında aşağıdakileri yapın:

• Şarj cihazını cihazdan çıkarın ve çalışan tüm uygulamaları kapatın. Cihazın soğumasını bekleyin ve cihazı tekrar şarj etmeye başlayın.

• Cihazın alt bölümünün aşırı ısınması, bağlı USB kablosunun hasarlı olmasından kaynaklanıyor olabilir. Hasarlı USB kablosunu, yeni bir Samsung onaylı kablo ile değiştirin.

• Kablosuz şarj cihazı kullanırken, cihazla kablosuz şarj cihazı arasında metal nesne, mıknatıs ve manyetik şeritli kart gibi yabancı maddeler bulunmamasına dikkat edin.

(Incelenmesi icin hata raporu gönderebilirsin ama el yakacak derecede aşırı ısıniyorsa samsung yetkili servisine goturmelisin.)
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
0 Likes