cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Teknik servis

(Topic created on: 09-08-2023 06:07 PM)
164 Views
Members_DAXtjLN
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhabalar benim adım Nupelda Bay. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tarih bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. 3 senedir Hatay'da ikametgah etmekteyim. 06 şubat tarihli depremde ne yazık ki Hatay'da ikametgah etmekteydim.  Depremde maalesef ki bulunduğum yurt yıkıldı ve enkaz altında kaldım. Eğitim hayatım için kullandığım samsung tabletim bilgisayarım maalesef ki enkaz altında kaldı. O an tek kurtarabildiğim şans eseri elimde olan Samsun Galaxy A03 modelli telefonumdu.  Telefonum o an ki felakette elimde olduğu için duvar üstüme yıkıldı. Duvarın yıkılmasıyla telefonumun ekranında hasar oluştu. Bu hasar benim için çok önemli değildi cihazı kullanmaya devam ettim. Enkaz altında kalan yine sizin markanıza ait tablet ve bilgisayarımı maalesef ki kaybettim. Depremden sonra artık ailemin yanına Adanaya gelmek zorunda kaldım ve eğitimimi online olarak devam ettiriyorum.   Telefonumda artık batarya sorunu yaşamaktayım.  Adanadaki yetkili servisiniz ile görüştüm ancak bana ekranda ki hasardan dolayı batarya degisimini ücretli yapacaklarını belirttiler. 1800 tl bir ekran ücreti çıkardılar. Bu ücreti ödeyemeyeceğim için müşteri hizmetleriniz ve daha sonrasında çözüm ekibinizle görüştüm ancak hiçbir şekilde bana yardımcı olunmadı. Her şeyim enkazın altında kaldı bu süreçte maddi olarak temel ihtiyaçlarımı bile zor karşılayıp tamamlamaya çalışırken maalesef ki bu ücreti ödeyemecegim. Telefonu taksitli olarak satın aldım ve hala ödemesini gerceklestiriyorum. Bu durumda samsung firmasının bana destek sağlamasını talep ediyorum. Bu konuda hiçbir şekilde olumlu dönüş alamıyorum. Istediginiz herhangi bir belge vs varsa kanıtlayabilirim. Devlet arşivlerinde enkazda kaldığım kayıtlı bir şekilde bulunmakta. Dogal afette meydana gelen bir durumdan dolayı sorumlu tutuluyorum. Egitim hayatima sadece bu cihazdan devam etmeye çalışırken böyle bir sorun yaşamam beni çok üzdü. Firmanıza güvenerek iphone dan samsunga geçiş yapmıştım. Batarya gücünüze ve servisinize güvenmiştim. Ancak ne yazık ki görüyorum ki bu felakkette firmanız bana hicbir sekilde yardımcı olmuyor. Sizlerden yardım talep ediyorum. Şikayetimi dinleyip degerlendirdiginiz için çok teşekkür ediyorum. Hepinize sağlıklı günler diliyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_DAXtjLN,

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek ister ve böyle bir durumun tekrar yaşanmamasını temenni ederiz.

Kayıtlarınızı incelediğimizde 09.09.2023 tarihinde yetkili birimlerimiz tarafından size geri dönüş yapıldığını görmekteyiz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
samsung6060
Active Level 5
Galaxy A
Öncelik li çok geçmiş olsun inşallah destek sağlarlar size
yarennnTabs6
Active Level 4
Galaxy A
Çok geçmiş olsun kardeşim umarım destek sağlanır.
samsung6060
Active Level 5
Galaxy A
Umarim yaren
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_DAXtjLN,

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek ister ve böyle bir durumun tekrar yaşanmamasını temenni ederiz.

Kayıtlarınızı incelediğimizde 09.09.2023 tarihinde yetkili birimlerimiz tarafından size geri dönüş yapıldığını görmekteyiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes