cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

TWRP kurduktan sonra cihaz twrp yerine stock recovery menüsünü açıyor.

(Topic created on: 08-02-2024 06:35 PM)
480 Views
kullaniciii
Active Level 10
Options
Galaxy A
İyi günler tekrardan TWRP konusu ile karşınızdayım konuya şöyle girmek isterim durum şöyle aslında odin ile cihazıma twrp flashladım saniyeler içerisinde flashlayıp pass yazısı çıkınca cihazımı tekrardan başlattı otomatikmen bundan sonrasında bir önce ki konu da ilgilenen arkadaşların sunduğu tuş kombinasyonları ile denedim (bu durum yanlış tuşlara basmamdan mı kaynaklı emin değilim) neyse işte tuş kombinasyonları ile çalıştırınca twrp menü yerine bootloader kilidi açık dedikten sonra ses açma ve güç tuşuna basınca Android Recovery yani cihazın stock kurtarma menüsü beni karşılıyor bu durumu çözmek için ne yapabilirim bir ihtimal tuşlara zamanında basmadığımı düşünüyorum ama hala net bir şekil de çözemedim yardım edeceklere şimdiden teşekkür ederim. (Önerilen tavsiyeleri en geç yarın deneyebilirim tekrardan teşekkürler)

image
Bu twrp'yi başarı ile flashladıktan sonra ki durum.

kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Ayarladım hocam yarın bilgisayarıma atıp cihazı download moda alarak tekrar flashlayacağım odin üzerinden ona göre bildiririm sonuçları da teşekkürler tekrardan.1722616677972_1722616677965_0.jpg
0 Likes
belco
Active Level 7
Galaxy A
İndirdin twrp zip dosyası onun içinde Bida twrp..tar dosyası var onu flaşlaycan
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Zip'ten çıkarttım hocam karşıma .tar uzantılı twrp çıkıyor.
0 Likes
belco
Active Level 7
Galaxy A
Dene iki dk alır
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Dün gece yazamadım hocam kusura bakmayın dediğiniz gibi yaptım telefon perte çıkınca tekrar odin üzerinden Android 13 stock rom yükledim cihaza çoğu şey eksik olduğu için önceden yedeklediğim verileri geri getirmem gerekiyor.
0 Likes
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
O zaman şöyle mi yapmam gerekiyor Odin>options bölümü solda auto reboot seçeneği görmüştüm onun tikini kaldırıp yeniden mi flashlayım twrp dosyasını?
0 Likes
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Download modundan bahsediyorsanız usb takmadan önce volume up/volume down tuşlarına basıp ardından hemen kabloyu takıp download moddan continue deyip sizin bahsettiğiniz 7 saniye ile alakalı bahsettiğiniz tuş kombinasyonunu uygulayarak telefon yeniden başlıyor fakat asıl sorum bootloader kilidi açık dedikten sonra yine aynı android stock recovery menüsüyle karşılaşmam değil mi tiki kaldırdıktan sonra?
0 Likes
casly26
Active Level 6
Galaxy A
Ses acma tuşuna basılı tut usb tak parmağını tustan çekme
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Hocam bir önce ki konuda söylenilen her şeyi yaptım nafile tek çare odin programından auto reboot tikini kaldırıp yarın yeniden denemek gibi duruyor.
0 Likes
casly26
Active Level 6
Galaxy A
Twrp yeniden kur ses açma tuşuna basılı tut usbyi tak mümkünse resim de at