cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

TWRP kurduktan sonra cihaz twrp yerine stock recovery menüsünü açıyor.

(Topic created on: 08-02-2024 06:35 PM)
479 Views
kullaniciii
Active Level 10
Options
Galaxy A
İyi günler tekrardan TWRP konusu ile karşınızdayım konuya şöyle girmek isterim durum şöyle aslında odin ile cihazıma twrp flashladım saniyeler içerisinde flashlayıp pass yazısı çıkınca cihazımı tekrardan başlattı otomatikmen bundan sonrasında bir önce ki konu da ilgilenen arkadaşların sunduğu tuş kombinasyonları ile denedim (bu durum yanlış tuşlara basmamdan mı kaynaklı emin değilim) neyse işte tuş kombinasyonları ile çalıştırınca twrp menü yerine bootloader kilidi açık dedikten sonra ses açma ve güç tuşuna basınca Android Recovery yani cihazın stock kurtarma menüsü beni karşılıyor bu durumu çözmek için ne yapabilirim bir ihtimal tuşlara zamanında basmadığımı düşünüyorum ama hala net bir şekil de çözemedim yardım edeceklere şimdiden teşekkür ederim. (Önerilen tavsiyeleri en geç yarın deneyebilirim tekrardan teşekkürler)

image
Bu twrp'yi başarı ile flashladıktan sonra ki durum.

31 Comments
belco
Active Level 7
Galaxy A
Nasil yanl
0 Likes
belco
Active Level 7
Galaxy A
Ses acma dgil ses yükseltme ve power tusu basili tutacan usb kablosunu baglaycan telefon kapali olacik
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Ses açmadan kastım zaten volume up seçeneği yani kısaca ses yükseltme tuşu ile güç tuşuna basılı tutuyorum çıkan ekran da bootloader kilidi açık diyor ardından tuş kombinasyonuna basılı tutunca stock recovery menüsünü açıyor twrp menüsünü açmak yerine.
0 Likes
belco
Active Level 7
Galaxy A
Telefonun modeline ait twrp bul yukle ve Android surumune uygun olsun
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Zaten a22 cihazım için uygun olan twrp dosyasını indirip flashladım.
0 Likes
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Buradan indirdim twrp dosyasını hocam zaten.
0 Likes
belco
Active Level 7
Galaxy A
Sen bl yerde yanlis yapiyosun o zaman
0 Likes
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Ne gibi peki?
0 Likes