cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Su Telefon

(Topic created on: 07-25-2023 10:28 AM)
261 Views
A137-F
Active Level 4
Options
Galaxy A

Agalar bugün Adana da deprem oldu aceleden telefonu suya düşürdüm

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A137-F,

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Umuyoruz ki sağlık durumunuz iyidir.

Eğer cihazınız bir sıvı ile temas ettiyse cihazı kesinlikle açmak için uğraşmayın. Eğer cihazınız açıksa, kapatın ve çıkarılabilir pili varsa pilini hemen çıkarın. Cihazınızı pirinç içerisinde bekletmek, saç kurutma makinesiyle kurutmaya çalışmak daha çok zarar verebilir. Cihazınızı yumuşak bir bez yardımıyla kuruladıktan sonra vakit kaybetmeden bir Samsung Servis Merkezine götürmenizi tavsiye ederiz.  Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Geömiş olsun bendr adanalıyım. Kapat kökten teli pirie bırak
A137-F
Active Level 4
Galaxy A
Üstünü sildim ama arayanlar oluyor kapatamiyorum cihaz 5 aylık inşallah bir şey olmaz kral
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Aga ne kadar suya düştüki yani nerelere su geldi
A137-F
Active Level 4
Galaxy A
Üstüne bardakla döküldü jarz soketi hoparlör mikrofon kulaklık yerine falan şu gitmedi ama işte ekrana birsen olursa al başına belayı knk
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonu kapatıp kurumasını beklemekten başka yapılabilecek bir şey yok. Pirince yatırmak gibi şeyler hem işe yaramıyor hem de daha kötü edebilir.
teknolo
Active Level 6
Galaxy A
Knk a13 suya dayanıklı değil ama suda ne kadar kaldığı önemli az kaldıysa bisey olmaz pirince felan koyma
A137-F
Active Level 4
Galaxy A
Yeni telefonu pirince koymak saçma zaten kral hemen sildim😂
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A137-F,

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Umuyoruz ki sağlık durumunuz iyidir.

Eğer cihazınız bir sıvı ile temas ettiyse cihazı kesinlikle açmak için uğraşmayın. Eğer cihazınız açıksa, kapatın ve çıkarılabilir pili varsa pilini hemen çıkarın. Cihazınızı pirinç içerisinde bekletmek, saç kurutma makinesiyle kurutmaya çalışmak daha çok zarar verebilir. Cihazınızı yumuşak bir bez yardımıyla kuruladıktan sonra vakit kaybetmeden bir Samsung Servis Merkezine götürmenizi tavsiye ederiz.  Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes