cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

İşte Galaxy A55 & A35 Tanıtım Tarihi

(Topic created on: 03-06-2024 02:28 AM)
747 Views
Sisyphe
Expert Level 4
Options
Galaxy A

image

Samsung, ilgi gören Galaxy A serisine yakında iki yeni model ekleyecek. 2024 Samsung A serisini bekleyenler için güzel haber geldi. Markanın yeni orta sınıf akıllı telefonları Galaxy A55 ve Galaxy A35’in Mart ayında tanıtılabileceği söylentisinden sonra resmi duyuru yapıldı.

2024 Samsung Galaxy A serisi 11 Mart'ta tanıtılacak

Samsung, Hindistan sitesi ve sosyal medya hesabı üzerinden 2024 Galaxy A serisinin yeni modelleri Galaxy A55 ve A35’in 11 Mart’ta tanıtılacağını duyurdu. Telefonların fiyatı ne kadar olacak, çıkış tarihi ne zaman henüz resmi olarak belli değil. Samsung’un yeni telefonlar hakkında söylediği şeyler su ve toza dayanıklı premium tasarım, güçlü işlemci, düşük ışıkta fotoğraf çekme yetenekleri ile sınırlı. Ek olarak, iki A serisi telefon yedi yıl güncelleme almayacak.

Samsung, tanıtım tarihini duyururken Galaxy AI ile ilgili hiçbir detay paylaşmadı. Galaxy A55 ve A35, muhtemelen Galaxy S24 serisinin yapay zeka özelliklerinden hiçbirine sahip olmayacak. Telefonların One UI 6.1 yazılımıyla gelmesi bekleniyor. Galaxy A55, metal çerçeve, AMD destekli GPU’ya sahip yeni orta seviye Exynos işlemci gibi özelliklere sahip olmasıyla daha öne çıkan model olacak. Samsung A55 modelinin ayrıca markanın 12GB RAM’e sahip ilk orta sınıf telefonu olacağı söyleniyor.

10 Comments
Galaxy A
A55 teki amd destekli gpu sunu merak ettim testlerde belli olur çıkınca
0 Likes
Galaxy A
Ya ondan yana bu çıkınca a54 ü umursamazlar belki çoğu teknoloji marketlerinde bile teşhir olsa bile a54 olmaz
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy A
Merhaba kardeşim a53 den memnunmusun oyun performansı vs nasıl
Galaxy A
Merhaba kardeşim evet memnunum çift hat bile taktım pili bile gayet iyi gidiyor yoğun işlemlerde pil performansı iyi
Oyun performansı call of duty ve pbg mobile gibi oyunlarda sabit 60 fps veriyor ama daha çok call of duty oynuyorum ve oyun sırasında pili iyi gidiyor ve pili atla özelliği ile uzun süreli oyun oynayabiliyorum açıkçası cihazdan memnunum
0 Likes
OVNCSLMZ_A34
Active Level 6
Galaxy A
Yapay zeka özelliklerine sahip olmayacak deniyor konuda bu da a34 ve a54 modellerinde de olmayacaö demek olabilir mi?
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy A
Zaten yapay zeka gelmeyecek a serilerine şuan bile s23 serisinin sadece alacağını biliyoruz.Yapay zekayı eski modellere verseler bile s serilerine verebilirler.
0 Likes
OVNCSLMZ_A34
Active Level 6
Galaxy A
O seriye hangi özelliklerin geleceği belli mi peki?
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy A
S23 serisinimi diyorsun s23 serisine yapay zeka özelliklerinin hepsi gelecek.
0 Likes
OVNCSLMZ_A34
Active Level 6
Galaxy A
Hayır a34 ve a54 serisi için diyorum
0 Likes