cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung dalga mı geçiyor?

(Topic created on: 04-04-2023 11:10 PM)
504 Views
a13kullanan
Active Level 3
Options
Galaxy A
  • ONE UI 5.1 GUNCELLEMESİ ILE GELEN ÖZELLİĞE BAKIN... TELEFONDA EKRAN KAYDI OLSUN ONLARCA EKSİK VARKEN BİLDİRİM PANELINI İNDİRİP EKRAN GÖRÜNTÜSÜ OLMA ÖZELLİĞİNİ GETİRMEK ŞAKA OLMALI GERCEKTEN... SİZ NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ? 

image

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ekran kaydedidici de var ama samsung telefonların segmentine göre özellik koyuyor.
Ucuz olması için olması gereken bu yazılımı kısıtlıyorlar donanımı kısıtlamaları dışında.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
S20 FE de var onda
0 Likes
a13kullanan
Active Level 3
Galaxy A
Bende biliyorum diğer cihazlarında ekran kaydedici vb. Ozelliklerin oldugunu. Fakat en basitinden bir ekran kaydedici yani bunca guncellemeyle onu bile getirmeyip böylesine saçma sapan birsey getirmeleri. Evet tabii ki cok büyük bir beklentimiz yok fakat basit ve gerekli birsey yani iphone dahi 9 sene once cikan iphone 6 gibi modellerinde dahi ekran kaydi vb. Var 2022 cikisli bir cihazda 2014 yılında cikan bir cihazdan daha düşük gereksinimler - özellikler olması oldukca sacma. Samsung kocaman bir hayal kırıklığı 🤷🏻‍♂️
BURchinaS21f
Expert Level 3
Galaxy A
Bence çift tuşa dokunup ve koca ekrana elini kaydırıp almaktan iyi ..ama şöyle birşey var tuşlar sağda ve solda olan telefonlar var onlar biraz daha rahat ..tüm tuşlar sağda olan var S21FE gibi onlar biraz zor oluyor..bu bana gayet iyi geldi .sevmeyende var tabii..
0 Likes
a13kullanan
Active Level 3
Galaxy A
Tabii ki fakat **bleep** birsey alacaksan baya zaman kaybi ayrica erisebilirlikten ekran görüntüsü icin ayarlanabiliyor biliyorsjndur belki tabii herkesin kendi tercihi 🤷🏻‍♂️
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Bi cok insan ses kisma ve guc tusu ayni anda basamiyor diye yqpilmis bir ayar
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cihaz ne ustam
0 Likes
a13kullanan
Active Level 3