cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a51 pil sorunu

(Topic created on: 01-02-2021 08:32 PM)
108 Views
beyzos
Active Level 5
Options
Galaxy A

Gerçekten buraya yazmak istemiyorum ama pil sorunundan sıkıldım artık.Kullanmadığım halde şarjı gidiyor cihaz bakımına girdiğimde yazan saat kadar kullanamıyorum çözümde bulmuyorlar garantiye göndersem sorun yok deyip geri gönderecekler ne yapacağımı şaşırdım ben ya Aldığıma bin pişmanım

beyzos
Active Level 5
Galaxy A
aynen ya takılmalar oluyor sinir oluyorum ya verdiğim paraya değmiyor zaten 1 ay oldu garantide geçti hep
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
ay benimde sorma klavye bi kasıyor bazen hele bugün sabah kastı şarjı tık tık düştü kamera kısmı bi ısındı dedim sonunda hakkın rahmetine kavuşuyor heralde
beyzos
Active Level 5
Galaxy A
Bende de var ya o sorun takılı kalıyor senin normal kamerayı kullandığında ısınıyor mu benim ısınıyor ve ayrıca girdiğimde tik diye ses çıkıyor sende de oluyor mu
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
evet oluyor ses ben telefonu hafifçe yere bıraksam da oluyor lenslerden falan dediler ama ısınma var işlemci orda o yüzden diyorlar onada ama o kadarı da saçma kamera aşırı şarj tüketiyor ve ısıtıyor da yarım yamalak telefonlar yapmışlar ya
beyzos
Active Level 5
Galaxy A
evet işte aynı sorunlar bende de var sorunu kabul etmiyorlar kuzenimde böyle sorunlar yok
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
kuzeninde mi A51 kullanıyor mesela şarjı nasıl onun baktınız mı hiç
beyzos
Active Level 5
Galaxy A
onun kamerasında böyle sorunlar yok ama şarjı hızlı bitiyor dedi o rahat kullanıyor benim gibi sorunları yok
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
Bende aşırı takıyorum zaten aşırı düşünceli insanlar hep çeker cezasını sakınan göze çöp batıyor sonra insanlar günde 3 kere şarja takar çıkarır biz düzenli yaparız olan bize olur
beyzos
Active Level 5
Galaxy A
aynen ya bende aşırı takıyorum ve telefonu daha hiç şarjda oynamadım şarjım bitinceye kadar kullanır öyle takarım zaten aldığımda da şüpheliydim içim rahat değildi iyi gelmezse diye öylede oldu inşallah tüketici hakem heyetine kazanırız
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
inşallah ya