cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy a04s pil sorunu ve kasma

(Topic created on: 05-04-2024 11:06 PM)
199 Views
ismaild
Active Level 3
Options
Galaxy A
Merhaba, Samsung Galaxy a04s telefonumda özellikle ilk aldığımdan beri bir pil sorunu yaşıyorum. Özellikle saat 20.00'dan sonra telefonumun şarjında gözle görülür bir düşüş yaşanıyor, kasma ve donmalar meydana geliyor. Fakat bu saatten önce telefonda çok dikkat çekecek bir sıkıntı olmuyor. Benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy A
Hocam yarın bi müşteri hizmetlerini arayın derim. Çok spesifik bir sorun olduğu için burada çözümü zor olur gibi geldi.

View solution in context

0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
rutin ayarladıysan arka planda çalışıyordur.

marka bu istediğini yapmamadıgı veya yapmadıgı için üretilen çözüm yolları bunlar🤗.Sen bilirsin,umarım beklediğin yazılım gelir ki benim paylastıgım arka plan yükü azaltma,ram ve işlemci kullanımını durdurma/azaltma,veri akışını sadece izin verilenlerin kullanımına açma ve bunlar cihazın donanımına etki etmiyor,cihaz yine aynı cihaz.
bunları dene,faydası olur.

Bunların faydası olur.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/Sadece-öneri-hepsini-yapmak-zorunda-değilsiniz/td-p/151...

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.

View solution in context

0 Likes
13 Comments
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy A
Bu forumda gittikçe paranormal olaylar olmaya başladı. Hadi şarj 50den aşağı düşünce bi sebebi vardır teknolojik alet sonuçta ama saatle hiçbir bağıntısı yok. Bu sorunu müşteri hizmetlerine söyleseniz güler.
0 Likes
ismaild
Active Level 3
Galaxy A
Yani uzun zamandır dikkatimi çekiyor belirtmek istedim
0 Likes
Solution
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy A
Hocam yarın bi müşteri hizmetlerini arayın derim. Çok spesifik bir sorun olduğu için burada çözümü zor olur gibi geldi.
0 Likes
ismaild
Active Level 3
Galaxy A
Tamamdır çok sağolun
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy A
Önemli değil hocam☺️
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
pil sağlığına baktırın
0 Likes
ismaild
Active Level 3
Galaxy A
Az önce baktım, yaşam iyi ve normal gözüküyor.
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
yuzde olarak kac
0 Likes
ismaild
Active Level 3
Galaxy A
Yüzdelik nereden bakabilirim? Bu uygulamada tanılama kısmında gözükmüyor.