cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a32 telefonum açık ama ekran gitti, sistem ui

(Topic created on: 03-21-2023 10:32 PM)
115 Views
rukiyef
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba, telefonum samsung a32

Yarim saat önce galeri, WhatsApp gibi uygulamara girdigimde beni anında atıp hiçbir şeye yanıt vermedi yan tuşa basarak ekranı kapatayım dedim fakat bu sefer de ekranı açmak için tuşa bastığımda açılmadı. Bircok kez yan tusa bastim ama ekran karanlikti hiçbir sey gelmedi ben de abime kendimi arattım ve telefon çaldı açtım fakat diğer türlü ekran gelmedi bir türlü ve altta eklediğim görseldeki yazı çıktı.
Ben de ses kısma ve güç tuşuna basarak telefonu yeniden başlattım. Şu an açıldı telefonum ama çok ısınmış durumda ve ben bunu alali 1 yıl olmadı daha, bir daha bu durum tekrarlar diye korkuyorum ne yapabilirim sizce, bir daha tekrarlama olasılığı beni korkutuyor

image

19 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonun ekranı şu anda çalışıyor mu? Uygulamaların çalışmasındaki sorun hâlâ devam ediyor mu?
rukiyef
Active Level 3
Galaxy A
Su an sorunsuz çalışıyor, uygulamalar da aynı şekilde çalışıyor. Yine de sıfırlamak gerekli mi bu durumda
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bazen işletim sistemi ve uygulamalardan birisinin uyumsuzluğu böyle sorunlar yaratır. Telefon yeniden başlatıldıktan sonra sorunlar ortadan kalktıysa hemen sıfırlamanıza gerek yoktur. Eğer aynı sorun sıkça tekrarlarsa telefonu fabrika ayarlarına öyle alın. Fabrika ayarlarının telefona zararı olmaz aksine uyumsuzluk sorunları ortadan kalkar ama her şeyi baştan kurmak zorunda kalabilirsiniz, fazla uğraşmayın diye belirtmek istedim.
0 Likes
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy A
Telefonu sifirlamaniz tavsiye edilir. Sistem i engelleyen bir uygulama olmuş olmalı buda sistemi durdurarak . Çökertmiş UI sistemini. Tekrar ediyorum verilerinizi yedekleyip sıfırlayın. Telefonunuzu
0 Likes
rukiyef
Active Level 3
Galaxy A
Bugün verileri her şeyi yedekleyip yarın sifirlayacagim, teşekkür ederim
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy A
Rica ederim. Forumda . Konuşulan rom atma işlemlerine kesinlikle kulak vermeyiniz. Telefonunuz en ufak hatada çöp olur. Eğerki sorun düzelmesse . Yetkili bir servise başvurun iyi günler dilerim 🙂
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy A
Bilip bilmeden konuşmayim lütfen :)
Şahsen defalarca rom atma işlemi sırasında kablo bağlantım kesildi ama Odin modda yeniden başlatıp yazılımı bir daha Arınç hiç bir sorun yaşamadım ayrıca knix sayacı da atmadı . Yanlış cihaza ait yazılım atipmadugi sürece kolay kolay sıkıntı yaşanmaz :)
0 Likes
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy A
Hiç bir şekilde. Yazımda adınız gecmemektedir. Lütfen üstünüze alınmayın. Bu dediklerim rutin yorumlardandır.
0 Likes
Solution
rukiyef
Active Level 3
Galaxy A
Kendim rom atma işlerine girmem sanırım iyice bozmaktan çekindiğim için. Dediğiniz gibi direkt yetkili servise basvururum böyle bir durumda. Şu an sorun yok gibi ama yine de sıfırlayacağım. Tekrardan teşekkür ederim yanıtınız için