cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a 51

(Topic created on: 10-21-2021 07:43 PM)
465 Views
Fatih3465
Active Level 4
Options
Galaxy A

Samsung kadar rezil bir telefon görmedim rezil bir telefon aldığıma pişman oldum valla dört defa servise gönderdim. Para iadesi vermediler  

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Fatih3465,

İletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Yaşamış olduğunuz durumu daha detaylı inceleyebilmemiz ve takip edebilmemiz adına, forumda kullanmış olduğunuz isminizi de yazarak, bize aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

18 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Tüketici hakem heyetine başvur.
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazınız da ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz?

Ben ve birkaç arkadaşım Samsung kullanıyoruz ve memnunuz. Teknoloji şans iyi galiba cidden 😀

Anladığım kadarıyla olduğunuz durum dan bıkmışsınız, hakkınızı sonuna kadar aramanızı, tüketici hakem heyetine başvurmanızı öneririm.
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Ben istiyorsanız hakkınızı arayabileceğinizi ve ne gibi sorunlar yaşadığınızı sordum.
Bazı A51 kullananlarda aşırı memnun oluyor mesela. İşte şans dan kastım bu.

Bu yüzden, eğer sorununuz var ve Samsung bunu çözmüyor ise gidip tüketici hakem heyetine başvurun.

Bizde sizin gibi normal kullanıcılarız ve birşey yapma yetkimiz yok, yalnızca yardımcı olmaya ve bilgi vermeye çalışıyoruz.
Fatih3465
Active Level 4
Galaxy A
Cihazı 4 defa götürdüm yazılım sıkıntısı olduğunu söylediler sonra cihaz değişti gelen cihaz da aynı problem kapanıyordu sonra pil ve ana kart değişti yine aynı sıkıntı yi yaşadım servise götürdüm yazılım hatası dediler bende kabul etmedim para iadesi istedim çözüm süreci kabul etmedi .para iadesi yapmadı resmen rezil bir marka zıkkım olsun inşallah
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Hmm ne diyeyim 😔 yazık 😔

Bu yüzden dedim tüketici hakem heyetine başvurun diye en azından belki bi kârınız olur 😳
0 Likes
Fatih3465
Active Level 4
Galaxy A
Eyvallah kardeşim biliyom ya tk.mah versem bile 1 yıldan aşağı geri dönüşüm olmaz zaten 1 yıl garantisi kalmış
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen haklısınız 😔

Ne desem boş maalesef 😔

İyi akşamlar, umarım sorunları düzelir cihazın 😳
Fatih3465
Active Level 4
Galaxy A
İyi akşamlar kardeşim inşallah düzelir
0 Likes
Fatih3465