cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Android 11 güncellemesini Galaxy A30s için yayınladı

(Topic created on: 06-11-2021 12:01 PM)
116 Views
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Galaxy A30s şimdi Rusya'daki yeni yazılım güncellemesiyle son Android versiyonunu alıyor. En yeni güncelleme, firmware sürümüne sahipA307FNXXU2CUF2, getirin.

Cihaz, otomatik izinler sıfırlamaları, sohbet kabarcıkları, bildirim bölgesindeki sohbet bölümü, hızlı ayarlarda adanmış medya oyuncusu widget, tek seferlik izin, tek seferlik permissions, ve özel ve güvenlik geliştirme gibi Android 11 özelliklerini almalıdır.

Yeniden tasarlanmış UI 3 özellikleri, daha fazla özelliğe sahip tüm hisse uygulamalarının yeni versiyonları, daha fazla Dinamik Kilit Ekran seçenekleri, geliştirilmiş AoD modu, geliştirilmiş Dijital Refah ve ebeveyn kontrol özellikleri gibi bir UI 3 özellikleri , ve Galaxy buds için otomatik geçiş Rusya'da bir Galaxy A30s kulanıcıysanız , artık akılı telefonunuzda ki Ayarlar 》yazılım güncellemesi 》gidip indir ve yükle seçeneğine tıklayın 

MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Tamam A30s de gelecek haya videoları var
Neslion71
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkürler size güveniyorum
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Söyle söyleyim ben link atayım size özelden sizde bakın şuan yurt dışında AOD özellikleri yüklü olarak mevcut A30s için diyorum
Neslion71
Active Level 4
Galaxy A
Tamam benim cihazım a30s atarsanız linki memnun olurum hayır bilgisi olmayan cikiyo diyo ki gelmez.falan kafamız karısıyo biz kime inanılmaz ama size güveniyorum bilginiz dahilinde hareket ediyorsunuz kanıtlı yani elinizde link var sonuç olarak
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen link atım size
0 Likes
Neslion71
Active Level 4
Galaxy A
Olur
0 Likes
tzdiscover
Active Level 7