cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A9 Pubg mobile kulaklık mic yankı sorunu?

(Topic created on: 06-27-2020 10:55 PM)
2568 Views
Sterilmikrop
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba ;

Samsung Galaxy A9 2018 cihazım ile pubg mobile oyunu oynarken karşı tarafı benden kaynaklanan yankı problemi rahatsız ediyor,bunun önüne biraz olsun geçebilmek için mikrofon ve hoparlör seslerini %5 seviyelerine kadar çekiyorum ,

Orjinal kulaklığı olsun farklı kulaklık olsun bu sorunu yaşıyorum ve sorunu çözebilmek adına paraya kıyıp kaliteli oyuncu kulaklığı sharkoon b1 almama rağmen sorunu çözemedim,aynı kulaklık ile ses kaydı video kaydı yaptığımda bu sorun olmuyor sadece pubg mobile de sorun var fakat Bluetooth kulaklık ile bağlandığımda sesler çok kaliteli ve yankı sıfır  ,bununla ilgili ne yapabilirim ? Sorun cihazındanmı kaynaklı yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler.

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A

Merhaba, sorunun telefondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Telefon kaynaklı sorun olsa Pubg dışında her işlemde aynı sorunla karşılaşırdın. Sana önerim. Pubg verisini sil yine sorun devam eder ise uygulama yöneticisine geliştirici seçeneklerden yazmanı öneririm.

View solution in context

1 Comment
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A

Merhaba, sorunun telefondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Telefon kaynaklı sorun olsa Pubg dışında her işlemde aynı sorunla karşılaşırdın. Sana önerim. Pubg verisini sil yine sorun devam eder ise uygulama yöneticisine geliştirici seçeneklerden yazmanı öneririm.