cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Nem algılandı sorunu

(Topic created on: 05-16-2022 06:54 PM)
488 Views
cmdmr
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhabalar A72 telefon kullanıyorum lakin telefonun şarj aleti yada usb de nem algılandı uyarısı almaya başladım 3 gün önce sonra telefonu sıfırladım lakin sorum devam ediyor zaman zaman hata veriyor kendiliğinden gidiyor .Nasıl çözeceğini bilemiyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Cihaza sıfırlama işlemi yapmanıza rağmen ve veya cihazınıza herhangi bir Sıvı teması oluşmadığı halinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız Bu durumun detaylı kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum Ayrıca servis işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
4447711

View solution in context

6 Comments
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
Kılıf kullanıyormusunuz?belki Kılıf nem yapıyordur .
cmdmr
Beginner Level 2
Galaxy A
Kullanıyorum ama bugüne kadar hep kullandım uyarıyı verene kadar.Az önce ben de bunu düşündüm çıkarıp kullanacağım bakalım etkisi olacak mı.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Cihaza sıfırlama işlemi yapmanıza rağmen ve veya cihazınıza herhangi bir Sıvı teması oluşmadığı halinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız Bu durumun detaylı kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum Ayrıca servis işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
4447711
dinliyorum
Active Level 7
Galaxy A
Bende de öyle hata veriyor sandim megerse elimi yikadiktan sonra telefonu alirken sokete minik su damlalari kaciyormus bugun farkettim.
0 Likes
dinliyorum
Active Level 7
Galaxy A
Android 12 de nem sensorunun hassasiyeti birazdaha acilmis sanirim 11 de ufak tefek sicramalari telefon pek takmiyordu. 12 den sonra daha hassas olmus gibime geliyor.
0 Likes
Galaxy A
Bendede a52 var hergun kendi kendine hata veriyir ama hergun hemen hemen 5 6 kez servise gitim videolar olsun elimdeki ekran goruntuleri olsun nem uyarisinin gitim sonuc alamadim en sonunda tuketici haklarina basvurdum bu cihazlarda kendi kendien uyari veriyorScreenshot_20220516-024613_One UI Home.jpgScreenshot_20220516-024600_One UI Home.jpg
0 Likes