cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Mobil erişim noktası çalışmıyor

(Topic created on: 09-12-2022 02:21 AM)
113 Views
3G3M3NK4Y4
Active Level 2
Options
Galaxy A

Mobil erişim noktamı açıp arkadaşlarıma internet vermek istiyorum ancak açtığım halde kimsenin ağ bağlantısında gözükmüyor internetim. Üst üste 2 kez şifre değişikliği yapmıştım bundan dolayı olabilirmi. Lütfen yardımcı olun

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın ve bu konu hakkında uzaktan erişim talebi oluşturun teknik uzman ekip cihazınıza uzaktan bağlantı kurarak size yardımcı olmaya çalışırlar 4447711
0 Likes
VenX
Active Level 3
Galaxy A
Servis'lik bir durum değil
Galaxy A
Erişim Noktası Bandı 'nı değiştir. Mesela 2,4 GHz veya 5,0 GHz Bandı 'nı dene. Bunu Erişim Noktası ayarlarından değiştirebilirsin.
0 Likes
Galaxy A
Bazı cihazlar 2.4ghz bandında çalışır. Bazı cihazlar ise 5ghz bandında çalışır. Şifrenizi değiştirmeniz sizin diğer telefonlara bağlanmanızı engellemez. En kötüsü fabrika ayarlarına dönüp tekrar deneyiniz. Yada mobil erişim için diğer telefondan Qr kodu okutmayı deneyin
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba 3G3M3NK4Y4,

Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​ Yaşadığınız durum devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes