cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

IMEI sorunu

(Topic created on: 03-23-2021 10:38 PM)
1701 Views
OKNYLMZ01
Active Level 5
Options
Galaxy A

Selam bir konu hakkında çok acil görüşlerinizi almam lazım SATIN ALMIŞ OLDUĞUMUZ SAMSUNG GALAXY A31 TELEFONUN IMEI NUMARASI KAYIT DIŞI OLARAK GÖZÜKÜYOR 3 4 GÜN ÖNCE ALDIK SİZDE DE AYNI SORUN VAR MI ÇOK ACİL YAZABİLİRMİSİNİZ.

Resolved!
s12rfg
Active Level 9
Galaxy A
Yurt dışına kayıtlı büyük ihtimalle geri verin ve durumu anlatin
OKNYLMZ01
Active Level 5
Galaxy A
Geri iade alırlar mı ?
s12rfg
Active Level 9
Galaxy A
Tabikide alırlar bu sorun onlarla alakalı olduğu için almak zorundalar
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Aldığın yerle irtibata geçin büyük ihtimalle imei kayıt aşamasında olabilir ve bu işlemler 15 Gün kadar sürüyor ve Samsung müşteri temsilcisi ile de görüşün bu konuyu sorun edecek birşey yok kayıt işlemi aşamasında bilgi teknolojileri kurumu cihazı kayıtsız olarak gördüğü için bu uyarıyı veriyor kayıt işleri bitince gelmeyecek bu uyarı bildirimleri
OKNYLMZ01
Active Level 5
Galaxy A
Gümrükten gelirken kayıtlı olmuyormu sonradan mı IMEI kaydı oluyor.
Erkan81
Active Level 6
Galaxy A
Meraklanma sorun yok. Telefonu kaçak almadıysan yani faturalıysa Samsung imei numarasını, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna gönderir, kurumun kaydetmesi 120 günü bulur.
OKNYLMZ01
Active Level 5
Galaxy A
Ama bazılarının telefonuna çalıntıdır diye sms bile geliyormuş açıkcası bu media markt baya sakıncalı bidaha burdan alışveriş yapmam.
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Siz yarın gün içinde Samsung müşteri hizmetleri ile görüşün imei numarası ile sorgulama yaptırın durumu ile ilgili bilgi alın gelen btk mesajını anlatın benim cihaza da gelmişti ama anakart değiştiği için böyle bir işlem yapılması gerekiyor dediler ve kayıt işlemi 15 Gün sürüyor demişlerdi sonra tekrar gelirse bizimle irtibata geçin dediler ama öyle mesaj gelmedi 120 gün içinde kapanacak yazıyordu endişe etmeyin sorun varsa çözülür
OKNYLMZ01
Active Level 5
Galaxy A
BU DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZ VE BİLGİLERİNİZ İÇİN HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİKİ VARSINIZ.♡♡♡
Galaxy A
Media Markt her telefona bunu yapıyor Aynısı benim başıma geldi Sadece tek hat ve belirlediğim numara kullanabiliyor LG marka telefon almıştım İade edin yoksa çok sıkıntı çekersiniz.