cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

E Devlet Imei Klon Sorunu

(Topic created on: 01-03-2023 01:57 PM)
281 Views
Tolga Öner
Active Level 1
Options
Galaxy A

merhaba,

2019 dan günümuze severek kullandigim cep telefonuma imei kopyalanmıştır mesajı geldi. akabinde samsung ile iletisime geçtik btk ya cihazimin faturası ve cep numara beyan/taahütnamesi 12 aralıkta yollandı. Ben bu sirada sorun halloldu düsüncesiyle rahatlamıştım. Daha sonra 3 gün icinde kapaniyor uyarisi verdi ve imei e devletten sorgulandiginda klonlandı ibaresi devam ediyor. 01 ocak 2023 saat 01.00 itibariyle telefonum sim kartimi görmüyor ve telefon imei den dolayı kapanmistir. Acil desteklerinizi( sonuç- netice- çözüm) bekliyorum samsung ailesi. Telefonum kullanim disi kalmistir! Iyi calışmalar.

mail ile samsunga ulasıldi sadece netice sonuç bekliyorum.

isim: berk tolga öner

model: galaxy a20

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Tolga Öner,

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Yaşamış olduğunuz durumu yetkili birimlerimiz ile paylaştığımızı, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhabalar telefoncuya veya Bi samsung servisine görünün derim servis hemen kayıt yapar garantisi var ise veya ücret karşılığında yapabilir ama servis yaptığı zaman hemen btk ya haber veriyor cihaz uyarı alsa bile tekrar kapanma gibi Bi olay yaşanmıyor
Galaxy A
Teknik servise götür hiç bekleme!
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bide lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayın ör telefon numarası gibi
Tolga Öner
Active Level 1
Galaxy A

istanbul avrupa yakasinda ilçe arnavutköye yakın hangi teknik servis var ? bir de havalimanı personeliyim sahsi hat degil yazdigim hat anliyacaginiz

Tolga Öner
Active Level 1
Galaxy A

faturam mevcut telefon benim adima yani imei calan klonlayan her kim ise günün sonunda o kaybedecektir. Teknik servis olayini dusunecegim ikame bir telefona da ihtiyacim olacak hem

Tolga Öner
Active Level 1
Galaxy A

+Gelişme: Samsung teknik servis gaziosmanpaşa/ist ile görüstüm. konuya teknik servis degil genel müdürlüğün baktıgı söylendi. arkadaslar bilginize

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende eski telefonumu A7 2017 anakart değişimi için göndermiştim 2017 yılında sonrasında banada btk dan mesaj gelmişti 120 gün sonra kapanacak diye sonra samsung avcılar servis merkezini aradım imei kaydını yaptılar.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Tolga Öner,

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Yaşamış olduğunuz durumu yetkili birimlerimiz ile paylaştığımızı, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes