cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A34 5G

(Topic created on: 02-14-2024 11:39 AM)
380 Views
190710
Active Level 10
Options
Galaxy A
Arkadaşlar 3 tane sorum olacak Galaxy A34 5G ne zaman şubat güncellemesi alır diğer sorum yakın çekim netleştirme özelliği gelir mi oda herhalde camera asistan oluyor 6.1 güncellemesinde gelicek diye biliyorum bilginiz var mı ve 6.1 güncellemesi ne zaman gelir ve google play güncellemesi nasıl yapacam bana bildirim gelmedi ve yapacağım yeri de bulamadım 
19 Comments
teyyo
Active Level 8
Galaxy A
İşin açığı ben de o konuda pek tatmin edici cevaplar bulamadım. Güvenlik diyor ama neyin güvenliği orası meçhul
0 Likes
190710
Active Level 10
Galaxy A
Sanırım buldum gibi uygulamalar kategorisine girince 2 tane felan herhalde yeni kategori seçeneği eklenmiş Sanırım yoktu önceden tam emin değilim ama
0 Likes
Galaxy A
A serisi 3 ayda bir güncelleme alıyor.

Camera Asisstant hakkında kesin bir bilgi yok. Ama A34 de gelebilir diye söyleniyor

Google Play Güvenlik güncellemesi için

Ayarlar>Telefon Hakkında> Yazılım Bilgileri > Google Play Sistem Güncellemsi'nden ulaşabilirsiniz.
190710
Active Level 10
Galaxy A
Buldum ama güncellemenin devam etmesi için yeniden başlatman gerek diyor yaptım telefon açıldı yine aynı yazı var anlamadım
0 Likes
Galaxy A
Ekran görüntüsü atar mısınız?
0 Likes
190710
Active Level 10
Galaxy A
Tıkladım yeniden başlattım ama aynı yazı var hâla1707900717287.jpg
0 Likes
Galaxy A
Bug' a girmiş olabilir.
Bende de ayni sorun vardı. Kendi duzemisti. 2 - 3 kere yeniden başlatmıştım
0 Likes
190710
Active Level 10
Galaxy A
Bu konu üzerinden mi oldu sizde de sorun
0 Likes
Galaxy A
Evet
0 Likes
190710
Active Level 10
Galaxy A
Ama Play store üzerinden de yapmak istediğim de güncel diyor bu sefer de ama ayarlarda da aynı yazı var şimdi 2 defa yeniden başlattım hâla ayni
0 Likes