cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A23 son güncelleme

(Topic created on: 03-09-2023 05:05 PM)
413 Views
frambuazli
Active Level 3
Options
Galaxy A

A23 cihazımda son gelen güncellemeden sonra (ONE UI 5.1) problemler oluşmaya başladı. Fotoğraf çekimi yaparken kamera hiçbir şekilde netleme yapmıyor odak seçemiyor kullanırken telefonda takılmalar oluyor kendi kendine kilit ekranına dönüyor ya da ekran kararıyor birden fabrika ayarlarına döndürmek istemedim düzeltmenin başka yolu var mı acaba? Nasıl düzelir?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin güncellemeyi yapın Eğer yeni gelen güncelleme sorunlarınızı çözmezse aşağıdakileri yapın.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sorununuzun düzelmediği durumunda yetkili servis merkezinde cihazı kontrol ettirin. Servis hakkında bilgi almak için Samsung destek hattını arayabilirsiniz. 4447711

View solution in context

0 Likes
17 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ya yeni güncelleme gelecek ya da fabrika ayarları... Fabrika ayarları da kesin çözüm değil, aynı sorunlar devam edebilir.
0 Likes
frambuazli
Active Level 3
Galaxy A
Fabrika ayarlarına döndürmek çözüm olur umarım aksi halde yeni güncellemenin ne zaman geleceği ve onun da sorunsuz olacağı kesin değil maalesef
Galaxy A
maalesef 5.1 kuranların çoğunun sorunu bu ve sıfırlama ile de düzelmiyor.Yeni güncelleme bekleyeceksiniz.
0 Likes
frambuazli
Active Level 3
Galaxy A
Henüz sıfırlamadım ama deneyeceğim mecburen yeni güncellemenin ne zaman geleceği belli değil çok uzun sürebilir bu şekilde kullanmak istemiyorum cihazım yeni
0 Likes
frambuazli
Active Level 3
Galaxy A
Güncellemeyi geri almanın bir yolu yok değil mi?
0 Likes
Galaxy A
Samsung güncellemelerinden dolayı sorun yaşayanlar kulübüne hoş geldiniz

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-Note/Samsung-kullanan-her-fani-bir-gün-bu-sorunu-yaşayaca...
0 Likes
frambuazli
Active Level 3
Galaxy A
Telefonumu alalı çok uzun zaman da olmadı yeni cihazın güncellemeyle bu hale gelmesi can sıkıcı. En iyisi baştan hiç güncellememek sanırım bilseydim yapmazdım güncelleme
z2z9
Active Level 5
Galaxy A
Fabrika ayarlarina dondur duzelir benimki duzeldi
frambuazli
Active Level 3
Galaxy A
Deneyeceğim umarım düzelir
0 Likes