cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şarj Hızı

(Topic created on: 03-09-2023 01:40 PM)
224 Views
pancu00
Active Level 5
Options
Galaxy A

Telefon ekranı kapalı iken 9w 

Ekran açık iken 12w batarya dolum hızı veriyor orjinal 25w şarj cihazı ile

Hani bir kaç kişi konu açtı ya 5.1 sonrası batarya dolum süresi ile ilgili haklılar...

25w şarj hızını destekliyor iken neden kısıtlama getiriyor Samsung....

Ek olarak 
Acubattery vb uygulama ile test edin göreceksiniz...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba pancu00,

3. parti uygulamalar üzerinden alınan test sonuçları, Samsung tarafından değerlendirmeye alınamamaktadır. Bu testler, her zaman doğru sonuçlar vermeyebilir. Kullanmış olduğunuz uygulama ve test sonuç verilerini inceleyebilmemiz için görselleri ile birlikte Samsung Members uygulaması üzerinden bize göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın sistem verileri üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkteki adımları takip ederek, geri bildirim gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
10 Comments
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
Bunun son güncelleme ilgisi yok. Ekran açık iken sarj hizi düşmektedir.
0 Likes
pancu00
Active Level 5
Galaxy A
Yazdım ya ekran kapalı iken 9w ekran açık iken 12w fatih ki bu değerler çok ama çok az bu konumuz
0 Likes
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
Evet ters okumuşum 😀
0 Likes
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
Bu cpux . Ben bununla bakıyorum. Sarj yarıdan az iken sarja takip ekranda süper hızlı şarj yazısını görüp birkaç dakika sarj ettikten sonra ekrani ilk actiginizda 2000 ile 3000 m amper arasında değer veriyorsa sorun yoktur. 1amper ve altında kalıyorsa sorun vardır. Ekran açıldıktan sonra akim bir süre içinde düşecektir.1678364032122.jpg
0 Likes
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
15 watt bunun gibi 25 watt daha da yükselir 1678364421986.jpg
0 Likes
pancu00
Active Level 5
Galaxy A
Akşam baktım da maksimum 16.2 w hız çıktı ama 25w verse yine 40 dk doldurur
0 Likes
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
Söyle soyliyim . O verilen 25 watt tüm olasılıklar tamam olduğunda olası son değer. Batarya ne kadar dolu ve ne kadar sıcak ne kadar eski bunlar algoritma olarak bir ayara sebep oluyor. Her baktığımızda 25 watt göremeyiz. Isinirsa hemen yavaşlar yazın yavaşlar. 16watt düşük deil zaten 15 watti aşmış demek.
0 Likes
pancu00
Active Level 5
Galaxy A
Anladım hacım hayırlısı olsun ya, çok teşekkür ederim ilgin için
0 Likes
Aydın78
Active Level 1
Galaxy A
A73 5g 45w şarj aleti 50dk süper hızlı şarj
0 Likes